Steam Sonbahar İndirimleri İçin Oyun Önerisi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Normalde 5 gün önce hatırlatma amaçlı konu açmıştım fakat son zam haberlerinden sonra bir de tavsiye konusu açayım dedim. Muhtemel zam gelmeden önce neler alınabilir önerir misiniz? Mümkünse zam yemiş oyunları önermeyin o oyunlar zaten uzun süre o zamlı fiyatta kalacaktır fakat zam yememiş oyunların fiyatının artması an meselesi.

Hocam ben şöyle alacağım oyunları listeledim.

Dosya Ekleri

• 575BE801-F13E-4513-9F26-D120397919C7.jpeg
    575BE801-F13E-4513-9F26-D120397919C7.jpeg
    24,3 KB · Görüntüleme: 620
Mgs 5
Shadow of mordor.
Shadow of War.
God of War.
Horizon Zero Dawn.
Days Gone.
Red Dead redemtion 2
Witcher serisi.
Crysis Remastered trilogy.
Cyberpunk 2077.

Epic Games tarafında da Mafia 2 ve Sherlock Holmes chapter One zamlanabilir.

* Cyberpunk 2077. - İyi bir indirim alıyor açıkçası 200 lirayı aşmadığı müddetçe her oyun alınabilir kafasındayım.
* Red Dead Redemption - Zamansız bir klasik
* Valheim - Hala ve hala erken erişim sürecinde olması bir tık can sıkıcı ama İskandinav Mitolojisi seviyorsanız ve GoW'u sisteminiz kaldırmıyorsa kaçırmayın.
* Rampage Knights - Benim gibi sulu zırtlak şeyleri seviyorsanız alın. Muhtemelen hayatınızda harcayabileceğiniz en güzel 7 lira olacak.
* Tavern Master - Orta Çağ veya fantastik diyar hanı işletme temalı güzel bir oyun.
* Unpacked - Arkaya podcast açıp oynayabileceğiniz güzel bir pixelart indie oyun.
* Hades - Mutlaka kütüphanenizde olması gereken bir oyun.
* Disco Elysium - Geçtiğimiz günlerde 15 lira gibi komik bir rakama satılıyordu. Eğer yine aynı fiyat bandında olursa asla kaçırmamanız gereken bir başyapıt.
* Hitman Absolution - Her ne kadar Blood Money kadar olmasa da yine güzel bir Hitman oyunu... Daha çizgisel ama aksiyon dozunu yine özgürce ayarlayabildiğiniz bir oyun.
* Mafia Definitive Edition - İlk oyun zamansız bir klasikti. Son yıllarda var olan remaster/remake furyasının bence en en en başarılı şekilde kotarıldığı oyun Mafia. Alın, aldırın, oynayın.

Geri
Yukarı