Steam sonbahar indirimlerinde ne alacaksınız?

KS
CaptGimp

CaptGimp

Picopat
Oynadığım tüm güncel oyunları aldım zaten. Şimdi topluca eski nostaljik oyunları alacağım. Dursunlar kütüphanede. Az oynamadık.

Ben de herkes tarafından çok övülen fakat bir türlü oynamadığım eski oyunları almayı ve oynamayı düşünüyorum. Zaten eski oyunlar oldukları için çoğunlukla 3TL ile 5TL arasında değişken fiyatları oluyor.

AknSyhn

Picopat
1 Ay önce Cyberpunk 2077 aldığım için oyunlara şu ara para vermeyi düşünmüyorum açıkçası zaten oynayacak bir sürü oyun var kütüphanede.

MESs¹¹

Decapat
Yer
Upside Down
Ben de herkes tarafından çok övülen fakat bir türlü oynamadığım eski oyunları almayı ve oynamayı düşünüyorum. Zaten eski oyunlar oldukları için çoğunlukla 3TL ile 5TL arasında değişken fiyatları oluyor.
Aynen. Çerez parası. Arada can çekince sarıyor. Hemde emek karşılığı. Çoğunu aldım bir bunlar kaldı. Aklıma geldikçe ekliyorum.
1606000857732.png

Aynen. Çerez parası. Arada can çekince sarıyor. Hemde emek karşılığı. Çoğunu aldım bir bunlar kaldı. Aklıma geldikçe ekliyorum.
Eki Görüntüle 746144

Sizin listedeki oyunlar süpermiş. Bende CS: Source, GTA San Andreas ve Assetto Corsa almayı düşünüyorum.

MESs¹¹

Decapat
Yer
Upside Down
Sizin listedeki oyunlar süpermiş. Bende CS: Source, GTA San Andreas ve Assetto Corsa almayı düşünüyorum.
Valve oyunlarından bir CS 1.6 kaldı. Portal, L4D falan aldım. Öncedenden aldığım eski oyunlarda FNAF 1, Plants vs. Zombies ve FlatOut.

BatuShaan

Picopat
Yer
Trabzon
Devil May Cry HD Collection, Bright Memory, Mortal Kombat 11, Burnout Paradise Remastered, Die Young, L.A. Noire, Kenshi ve State Of Decay 2 var aklımda. Hepsini almam büyük ihtimalle ama birkaçını seçip alırım.

Sinek Savar

Picopat
Ben Beyond two souls alacağım bir de bütçem izin verirse belki Rdr2.

J3ss3 Pinkman

Decapat
Yer
النموذج مهم وليس علامة تجارية
Doom indirime girerse almayı düşünüyorum. Aynı şekilde RDR2 150 TL civarına pek düşeceğini düşünmüyorum fakat düşerse düşünmeden satın alırım.

Son düzenleme:
Yukarı