Steam sürekli pazar bekletmesi veriyor

Emirasts

Decapat
Daha fazla  
CS:GO'da 2 tane recoil CAS'e düşürdüm 1 ay kadar önce fakat pazar bekletmem vardı bitmesini bekledim tekrar denedim yeniden 15 gün bekletme verdi. Bunun sebebi nedir?
(Steam Guard'ı kapatıp veya açmadım)

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da 2 tane recoil CAS'e düşürdüm 1 ay kadar önce fakat pazar bekletmem vardı bitmesini bekledim tekrar denedim yeniden 15 gün bekletme verdi. Bunun sebebi nedir?
(Steam Guard'ı kapatıp veya açmadım)
Farklı bir cihazdan giriş yapmaktan dolayı da olabiliyor.

Sadece Steam ve sitesi üzerinden giriş yapıyorum. Anlayamadım bir türlü.
Hocam, mobil cihazınıza Steam'i indirip "Steam Guard" özelliğini açıp 7 gün boyunca beklemeniz gerekiyor diye biliyorum. Ondan sonra pazar bekletmesi uyarısı almadan Steam pazarını kullanabiliyorsunuz. Ek olarak Steam Guard hesabınızın güvenliği açısından da katkı sağlar.

Rüyalar ve Kabuslar kasası satmaya çalışırken de aynı şey oluyordu bana. Mobile steam indir ve steam guard'ı açarsan 1 hafta sonra istediğin gibi satabilirsin süresiz.

1658962756193.png
böyle oluyor hocam

Hocam, mobil cihazınıza Steam'i indirip "Steam Guard" özelliğini açıp 7 gün boyunca beklemeniz gerekiyor diye biliyorum. Ondan sonra pazar bekletmesi uyarısı almadan Steam pazarını kullanabiliyorsunuz. Ek olarak Steam Guard hesabınızın güvenliği açısından da katkı sağlar.
deneyeyim hocam.

böyle oluyor hocam
İlla ki bir sebebi var ve bu bekletmenin sebeb olduğu uyarının ekran görüntüsü yok mu?

"Steam>Destek> Takas Yapma, Hediye Yollama, Pazar, Steam Puanları > Topluluk pazarı" kısmına göz attın hocam, orada pazarı neden kullanamıyorum veyahut pazar beketmesinin ne zaman kalkacağına dair vb.. birşey yazıyor mu baktınız mı hiç?

Steam guard kapatıp açmadım derken neyi kast ettiniz? Cep telefonunuz da Steam mobil guard aktif değil mi yoksa? Aktif değilse aktif edin, 15 gün sonra satın. :)

İlla ki bir sebebi var ve bu bekletmenin sebeb olduğu uyarının ekran görüntüsü yok mu?

"Steam>Destek> Takas Yapma, Hediye Yollama, Pazar, Steam Puanları > Topluluk pazarı" kısmına göz attın hocam, orada pazarı neden kullanamıyorum veyahut pazar beketmesinin ne zaman kalkacağına dair vb.. birşey yazıyor mu baktınız mı hiç?
yok hocam bakmadım şimdi bakıyorum

Geri
Yukarı