Steam sürekli pazar bekletmesi veriyor

Saçma kural bence. Bunu beklerken bazı kasaların değeri düşüyor.
Saçma olduğunu düşünmüyorum hocam, Steam Guard hesabın çalınma riskini olabilecek en minimum seviyeye indiriyor. Fakat değer düşme konusunda haklısınız.

Saçma kural bence. Bunu beklerken bazı kasaların değeri düşüyor.
Saçma değil hocam. Bazı bekletmeler kısıtlamalar güvenlik için. Örneğin hesabınız da çok pahalı skinler var, hesabınız çalındı o zaman anlarsınız saçmamı değilmi. Kaldı ki bu kısıtlama herkeze uygulanan ve Steam mobil guard olmayan, e-posta, şifre değişikliği yapan ve yeni hesaplara uygulanıyor.

@Adrastos çalınacağını düşünmüyorum, zaten mail adresime geliyordu onay ne gerek vardı. Şifremi belirli aralıkla ve zorlukta değiştiriyorum. Bilinçli kullanıcı isen gereksiz ve bilmediğin yerlere ana mail adresini kullanmayacaksın. İndirdiğin dosyayı da nereden indirdiğini bilirsen virüste bulaşıp çalınmaz. PC'e en son ne zaman virüs girdi hatırlamıyorum ekstra virüs programı da kullanmıyorum bilinçli kullanınca ve ne yapacağını bilirsen kolay kolay bir şey olmaz. Çok pahalı skinler olanlar için ve satış için belirli lira seviyesi için zorunlu olsa yeterli.

@Adrastos çalınacağını düşünmüyorum, zaten mail adresime geliyordu onay ne gerek vardı. Şifremi belirli aralıkla ve zorlukta değiştiriyorum. Bilinçli kullanıcı isen gereksiz ve bilmediğin yerlere ana mail adresini kullanmayacaksın. İndirdiğin dosyayı da nereden indirdiğini bilirsen virüste bulaşıp çalınmaz. PC'e en son ne zaman virüs girdi hatırlamıyorum ekstra virüs programı da kullanmıyorum bilinçli kullanınca ve ne yapacağını bilirsen kolay kolay bir şey olmaz. Çok pahalı skinler olanlar için ve satış için belirli lira seviyesi için zorunlu olsa yeterli.
Herkez siz gibi bilinçli olmayabiliyor. :( Bu genel bir güvenlik yöntemi.

Kasayı düşürdüğümde 90tl civarıydı 30tl oldu hala satamadım.
Hocam Steam mobil guard aktif mi siz de?

Geri
Yukarı