Steam sürekli pazar bekletmesi veriyor

Hocam mobil guard ekledi iseniz yine 15 gün kısıtlamanız olucak. 15 gün sonra kısıtlamasız, bekletmesiz ve Steam hesabınızı herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabiliceksiniz. (E-posta-şifre-Steam mobil guard da değişiklik yapmazsanız tabii.)
Tamamdır. Cevaplarınız için teşekkürler. :)

Bu hesapları 12 yıldan fazla kullanıyorum çalıntı olmadı :)
Bakın en baştan beri kendi adınıza konuşuyorsunuz. Siz bilinçlisiniz dolandırılmadınız, hesap çaldırmadınız. Steam dediğimiz platformu her kullanan siz gibi bilinçli olmayabiliyor. 7 yaşından 40 yaşına kadar kullanan kişile var. Steam'i yeni açmış biri Steam API key dolandırılıcığını bilebilir mi ? Daha yeni hesap açan kişi nerden bilicek. Diyelim biliyor, 1Milyar kullanıcısı varsa hepsininin siz kadar bilinçli, bilgili, dikkatli olmayacağı aşikar. Siz firma sahibi olursanız böyle gereksiz güvenlik yöntemleri uygulamazsınız hocam. Güvenilir olmayan bir platformu kaç kişi kullanır merak sorusu. İyi sosyaller!

@caliskan0224 sakin ol öncelikle ben fikrimi belirttim. Zaten bir onay varken ekstra şeyi yüzünden bazı değerli kasalar beklerken fiyatı yarıdan fazla düşebiliyor o çok sinir bozuyor işte! Ne demek istediğini anlıyorum güvenlik önemli tabii. Ben sadece belirli bir fiyat limiti koysalar keşke zorunlu olmasa demiştim. Böyle uçuk fiyatlar ve hesabı olanlar için tabii önemli.

@caliskan0224 sakin ol öncelikle ben fikrimi belirttim. Zaten bir onay varken ekstra şeyi yüzünden bazı değerli kasalar beklerken fiyatı yarıdan fazla düşebiliyor o çok sinir bozuyor işte! Ne demek istediğini anlıyorum güvenlik önemli tabii. Ben sadece belirli bir fiyat limiti koysalar keşke zorunlu olmasa demiştim. Böyle uçuk fiyatlar ve hesabı olanlar için tabii önemli.
Sakinim hocam sorun yok. :)

Geri
Yukarı