Steam Summer Sale 2014 Başladı

Hayatınızda ilk defa mı yaz indirimine giriyorsunuz arkadaşlar? Biraz sabredin. Forumda herkes atarlanıyor, yok nasıl oyunlar var yok nasıl fiyatlar diye. Daha ilk günü indirimin. Bir soluklanın bekleyin.
Ayrıca steam bakkal değil Bedirhan dostum. 0.01$'ı bile ister. Sabredin azıcık 3-4 dolar arasına indiğinde alırsınız.

Bende Far Cry 3 almayı düşünüyorum ama kutulusu 20 tl gidipte dijitalina 15 tl vermek garip geliyor. En azından elimde bir kutu olur koleksiyon yaparım.
Düzenleme: Far Cry 3 kutulu Vatan'da 15 tl.

Hayatınızda ilk defa mı yaz indirimine giriyorsunuz arkadaşlar? Biraz sabredin. Forumda herkes atarlanıyor, yok nasıl oyunlar var yok nasıl fiyatlar diye. Daha ilk günü indirimin. Bir soluklanın bekleyin.
Ayrıca steam bakkal değil Bedirhan dostum. 0.01$'ı bile ister. Sabredin azıcık 3-4 dolar arasına indiğinde alırsınız.

Ben ilk defa steam kullanıyorum o yüzden acemiyim bilgim yok.

Şimdiden söyleyeyim, DayZ'i daha inmesi için beklemeyin derim. Şu son fiyat bence. Witcher 2 ve Far Cry 3'ü kaçırmayın eğer almak istiyorsanız. CS: GO için ise daha düşer fiyatı bence. 2-3$ falan olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı