Steam Survival/Crafting Oyun Önerisi

Rust sakın alma bak uyarıyorum sakın hocam oyundan soğursun oyun makrolarla dolu adam 100 metreden ak ile düm düz sprey atıyor ha bende makroyla oyniycam diyorsan alabilirsin o zaman eşit şartlarla oynarsın insanlarla. Ve TR Modlu / modsuz sunucularında oynama yardım var diyceklerim bu kadar

Tabi ki The Long Dark. İndirimlerde 50 TL'den 10'TL'ye düşüyor. Zombiler canavarlar gibi gereksiz korku unsurları yok. Sadece kış, kurtlar, ayılar ve sen. Online değil fakat tek başına oynasan da sarıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SCUM öneririm. Yaklaşık 500 saatim var güzel oyun olduğunu iddia ediyorum ve tavsiye ederim. Bugün büyük bi güncelleme gelecek (base building, kadın karakter, yeni envanter sistemi vs.) onu bekliyoruz bütün SCUM severler.

Rust alabilirsin 1000 saatim var hala oynuyoruz çok eğlenceli. Arkadaşın varsa birlikte daha eğlenceli olur. Biz 3 kişi oynuyoruz. Grup sayısı max 3 olan serverlar var oyun içinde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı