Steam takasta eşya yok oldu

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herhangi bir arkadaşıma skinlerimi takas teklifiyle yollamamı ve ekran görüntüsü alıp kendisine yollamamı söyledi.
Neden olduğunu anlayamadım fakat bunda da herhangi bir tehlike olmaz diye arkadaşıma skinleri yolladım. Sonra eşyalar kayboldu Steam destek ile nasıl iletişime geçeceğim yardım edin.

Arkadaşlar herhangi bir arkadaşıma skinlerimi takas teklifiyle yollamamı ve ekran görüntüsü alıp kendisine yollamamı söyledi.
Neden olduğunu anlayamadım fakat bunda da herhangi bir tehlike olmaz diye arkadaşıma skinleri yolladım. Sonra eşyalar kayboldu Steam destek ile nasıl iletişime geçeceğim yardım edin.
Arkadaşınız sizi engelledi mi veya dolandırdı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Scamlendiniz hocam geçmiş olsun.

Arkadaşınız sizi engelledimi veya dolandırdı mı?
Arkadaşım engellemedi yabancı biri Discord üzerinden arkadaşına eşyaları at görüntüyü yolla dedi bende sana bıçak atacağım dedi arkadaşıma eşyaları attığım anda iptal ettim ama eşyalar adama gitti Steam destekle nasıl iletişime geçeceğim. Gülme emojisi koymak yerine yardım edebilirdin 300-400 liralık skinler gitti zaten ByNoGame'de satıyordum kulaklık alacaktım o da gitti.

Dosya Ekleri

• jyrtr.PNG
    jyrtr.PNG
    74,4 KB · Görüntüleme: 118
Arkadaşım engellemedi yabancı biri Discord üzerinden arkadaşına eşyaları at görüntüyü yolla dedi bende sana bıçak atacağım dedi arkadaşıma eşyaları attığım anda iptal ettim ama eşyalar adama gitti Steam destekle nasıl iletişime geçeceğim. Gülme emojisi koymak yerine yardım edebilirdin 300-400 liralık skinler gitti zaten ByNoGame'de satıyordum kulaklık alacaktım o da gitti.

Kanka neden direk envanterden atmadinki fotoyu :D Gitti o itemler büyük ihtimalle ve destek yardımcı olmayabilir çünkü kendi ellerinle vermişin yani.

API key dolandırıcılığı büyük ihtimal. Geçmiş olsun, Steam desteğin ilgileneceğini sanmıyorum ben.
Ne yapabilirim hocam ama ben adama takası atmadım ki.

1660828929049.png

Kanka neden direk envanterden atmadinki fotoyu :D gitti o itemler büyük ihtimalle ve destek yardımcı olmayabilir çünkü kendi ellerinle vermişin yani.
Ama arkadaşıma attım takası adama atmadım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı