Çözüldü Steam topluluk banı belirtilen süreden erken biter mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muratgider44

Picopat
Bana 500 TL'lik kasa düştü satmak istiyorum fakat banım var. 7 gün diyor daha hızlı kaldıramaz mıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220223-223450.jpg
    Screenshot_20220223-223450.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır valve maddi bir ücret ile ban affı yapmıyor, bir topluluk ihlali yada STEAM GUARD etkinleştirilmesi yada steam'e yeni bir cihazdan oturum açılması veya şifre değişiklikiği bu duruma sebep olur beklemek dışında bir çareniz yok.

Maalesef hocam 7 gün beklemeniz şart, para verme olayı sadece hesabın sınırlandırılmışlığını kaldırmak için o da 5 dolar harcama zaten yapmışsınızdır.

Espri yapacak yaşı da geçmişsin belli.

Ergenlerin tek problemleri kendilerini Allah sanıp saldırganlık yapmak, ben iyiyim sen kötüsün gibi mana çıkarıp benlemi uğraşacaksın. Şahsen daha fazla konuşmayacağım sadece tekerleme yapıyorsunuz hahaha falan deyip arkadaşlarınıza söylüyorsunuz, ayıp dostum burası tartışma yeri değil ben yardım arıyorum sizin yaptığınız terbiyesizliğe bakın.

Ergenlerin tek problemleri kendilerini Allah sanıp saldırganlık yapmak, ben iyiyim sen kötüsün gibi mana çıkarıp benlemi uğraşacaksın. Şahsen daha fazla konuşmayacağım sadece tekerleme yapıyorsunuz hahaha falan deyip arkadaşlarınıza söylüyorsunuz, ayıp dostum burası tartışma yeri değil ben yardım arıyorum sizin yaptığınız terbiyesizliğe bakın.
Ayıp olmaz ise yaşınız kaçtı acaba?

Geri
Yukarı