Steam topluluk pazarı 9900TL uyarısı

whisshot

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam'de CS:GO'da değerli bir eşyam var fiyatı 14 15 bin TL arası değişiyor. Bunu artık satmak istiyorum fakat Steam'den satmak istiyorum ve satmaya çalıştığımda fiyatı yazıp onaylayıp satmaya çalıştığımda " Girilen fiyat 9900 TL sınırını aşıyor " diye bir uyarı alıyorum ne yapmam lazım? Steam'e ticket attım bu konuyla alakalı fakat hala bir dönüş alamadım.

Bende de aynı sınır var, 15000'lik item var koyamıyorum pazara. Eğer bir çözüm bulursan bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar, Steam'de CS:GO'da değerli bir eşyam var fiyatı 14 15 bin TL arası değişiyor. Bunu artık satmak istiyorum fakat Steam'den satmak istiyorum ve satmaya çalıştığımda fiyatı yazıp onaylayıp satmaya çalıştığımda " girilen fiyat 9900 TL sınırını aşıyor " diye bir uyarı alıyorum ne yapmam lazım? Steam'e ticket attım bu konuyla alakalı fakat hala bir dönüş alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunu çözebilen var mı ? Sizin yazdıklarını da okudum, steamda bir itemi satabileceğiniz max fiyat 1800 dolar ya da altında olması gerekiyor diye biliyorum. (Bakiyenizdeki para da buna dahil) Ancak ben şu an 1800 dolar bandında bile itemi koyamıyorum, max limit 15.570tl diyor. Bilgisi olan var mı acaba ?

Arkadaşlar sorunu çözebilen var mı ? Sizin yazdıklarını da okudum, steamda bir itemi satabileceğiniz max fiyat 1800 dolar ya da altında olması gerekiyor diye biliyorum. (Bakiyenizdeki para da buna dahil) Ancak ben şu an 1800 dolar bandında bile itemi koyamıyorum, max limit 15.570tl diyor. Bilgisi olan var mı acaba ?
Steam dolar kurunu düşük tutuyor.

Geri
Yukarı