Steam topluluk pazarı bekletmesi

ParsCat

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi bana CS:GO'da yeni çıkan kasa düştü oyundan 32 liralık. Bende Steam Guard yokken onu 31 liradan satışa koyup epostadan onayladim benim alacağım miktar 26,97 TL olarak gözüküyor ve bekletmede diye gözüküyor 11 Ağustos bekletme sonu diyor. Şimdi o item satildi mi yoksa 11 Ağustos'da mi satışa koyulacak? Veya 11 Ağustos'ta bana 26,97 TL mi gelecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi bana CS:GO'da yeni çıkan kasa düştü oyundan 32 liralık. Bende Steam Guard yokken onu 31 liradan satışa koyup epostadan onayladim benim alacağım miktar 26,97 TL olarak gözüküyor ve bekletmede diye gözüküyor 11 Ağustos bekletme sonu diyor. Şimdi o item satildi mi yoksa 11 Ağustos'da mi satışa koyulacak? Veya 11 Ağustos'ta bana 26,97 TL mi gelecek?
Steam Guard korumasını hesabınıza eklerseniz hemen satışa konulabilir ancak önceden e-posta ile korunmuyorsa hesap yine 15 gün bekletir.

11 Ağustos'ta satılacak. Eğer Steam Guard mobil açık olsaydı direkt satabilirdin.

11 Ağustos'ta satılacak. Eğer Steam Guard mobil açık olsaydı direkt satabilirdin.
Ben şimdi listelemeyi iptal etsem steam guard acsam öyle satsam? Çünkü benim bunu hemen satmam lazım fiyati gittikçe düşüyor 11 Ağustos gelene kadar çok düşer

Steam Guard korumasını hesabınıza eklerseniz hemen satışa konulabilir ancak önceden e-posta ile korunmuyorsa hesap yine 15 gün bekletir

Mobil kimlik doğrulayıcısını etkinleştirirseniz 7 gün beklemeniz gerekecek. 7 gün sonra 15 gün kısıtlaması kalkıyor.

Düzenleme: Önceden e-posta ile korunuyorsa kısıtlamaya takılmıyormuşsunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı