Steam topluluk pazarı bekletmesi

Mobil Kimlik Doğrulayıcı Eklendi

Bir Steam Guard mobil kimlik doğrulayıcısı hesabınız için ek güvenlik sağlar. Bir doğrulayıcıyı eklemek mevcut kısıtlamaları anında kaldırmayacaktır. Kimlik doğrulayıcısını ekledikten sonra ilk 7 gün içinde oluşturulan takaslara 15 güne kadar takas bekletmesi uygulanmaya devam edecektir. Bu, öğelerinizin korunmaya devam etmesini sağlar ve eğer kötü niyetli bir kişi hesabınıza bir kimlik doğrulayıcısı eklerse, size hesabınızı kurtarmak için zaman tanır.

Eğer hesabınız zaten e-posta yoluyla Steam Guard tarafından korunuyorsa, takasta ve Topluluk Pazarı'nı kullanmada yeni kısıtlamalara maruz kalmayacaksınız. Eğer hesabınız e-posta veya mobil uygulama yoluyla Steam Guard tarafından korunmuyorsa, Steam Guard'ın yakın zamanda etkinleştirilmesinden dolayı 15 günlük takas ve Topluluk Pazarı kısıtlaması uygulanacaktır.

Benim bildiğim kadarıyla önceden hesap korunuyorsa öyle bir bekletme olmuyor.
Benimki e-posta ile korunuyordu şifreyi unuttuğum için yapamıyodum yarın bitiyodu pazar kısıtlamam bu olayı duyduğum için dün Steam Guardı aktifleştirdim.

Eğer hesabınız zaten e-posta yoluyla Steam Guard tarafından korunuyorsa, takasta ve Topluluk Pazarı'nı kullanmada yeni kısıtlamalara maruz kalmayacaksınız. Eğer hesabınız e-posta veya mobil uygulama yoluyla Steam Guard tarafından korunmuyorsa, Steam Guard'ın yakın zamanda etkinleştirilmesinden dolayı 15 günlük takas ve Topluluk Pazarı kısıtlaması uygulanacaktır.

Demek istediğim şey buydu.

şimdi eski bir tablet vardı ordan listelemeyi iptal edip steam guard ı açtım şimdi en kısa sürede kasayı satmak için ne yapmam gerekiyor? 15 gün bekletilecektir diyor yine.

şimdi eski bir tablet vardı ordan listelemeyi iptal edip steam guard ı açtım şimdi en kısa sürede kasayı satmak için ne yapmam gerekiyor? 15 gün bekletilecektir diyor yine.
Yeni bir cihazdan giriş yapmışsınız çünkü.

Eskiden beri açık olan bir cihazdan deneyin birde.

Yeni konular

Geri
Yukarı