Steam topluluk pazarı satışları ortalama ne kadar sürer?

meunq

Hectopat
Daha fazla  
Bugün öğlen saatlerinde steam topluluk pazarına bir tane yaklaşık 360TL'ye bıçak koydum ama bir türlü satılmıyor, ne zaman satılır yani daha ne kadar beklemem gerekiyor satılması için çok merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla kesiyor paradan o yüzden pek istemiyorum birde steamde ekstradan bakiyem var o yüzden.
O bakiyeyi nakite çevirmek isterseniz ByNoGame yarayabilir fakat dediğiniz gibi komisyonu fazla. Topluluk pazarı satışları tamamen şans işi. Koyduğun an da satılabilir veya çok uzun süre sonra da satılabilir.

Uygun fiyatlı ürünler hiç beklemiyor, 360TL iyi para. Orada bıçağı almak için teklif vermiş insanlar vardır. Örneğin, 345TL'ye alacak şeklinde. Eğer o fiyat bandında koyarsan hiç beklemeden satarsın. Diğer türlü hızlı satılması için ortalama fiyatın üstüne çıkmaman lazım. :)

Arz Talep meselesi. Stemde satılan ürünün kaç kişi tarafından satın alındığı gösteriyor. Eğer uçuk bir fiyat belirtmedi iseniz, sizin ürün de satılır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı