Çözüldü Steam Toplulukta Eşya Satma Kilidini Kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Masterman81

Hectopat
Daha fazla  
Eşya satmak istediğimde sat butonu açık değil. Araştırdığım kadarıyla 5 dolarlık bir şey yapmam lazım ama onu anlamadım. 5 dolarlık bir oyun mu yoksa herhangi bir harcama mı yapmam lazım? Topluluk pazarından herhangi bir şey alsam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam cüzdanınıza 5 dolar giriş yapıldığı an limit kalkmaktadır. Ayrıca direkt satın alımlarda da geçerlidir. Yani hesabınızda toplam 5 dolara ulaşan işlemler yapmanız gerekiyor.
Steam cüzdanınıza 5 dolar giriş yapıldığı an limit kalkmaktadır. Ayrıca direkt satın alımlarda da geçerlidir. Yani hesabınızda toplam 5 dolara ulaşan işlemler yapmanız gerekiyor.

Çözüm
Öncelikle cevaplarınız için tekrardan teşekkür ederim. Sorunumu çözdüm. Sadece 10 TL yatırdım ve bir hafta içinde eşya satma butonu açılacağını söyleyen bir yazı çıktı. Geri sayım olarak gösteriyor Steam üzerinden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı