Steam Trade / Banned

Wanheda411

Hectopat
Bugün hesabıma girdim ve bu sorunu gördüm profil fotoğrafım ve açıklaması değişmişti. Araştırdım bu kasa açma siteleri olsun farklı farklı siteler olsun onlara girdiğimiz için kayıt olduğumuz için Steam hesabımızla onların yaptığını söyliyen birisi olmuş. Ben haklı buldum eğer itemları trade atarsam muhtemelen adamalar itemleri çekecek bir fikrinizi öğrenmek istiyorum. ACİL!

Hocam Steam API Key'nizi sıfırlayın ve profili düzenleden herşeyi eski haline döndürün. Bir şey olmayacaktır hesabıma birçok arkadaşımın başına geldi hala itemleri falan duruyor. Fakat Steam API Key'nizi sıfırlamadan trade yapmayın dolandırılabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam Steam ID Key'nizi sıfırlayın ve profili düzenleden her şeyi eski haline döndürün. Bir şey olmayacaktır hesabıma birçok arkadaşımın başına geldi hala itemleri falan duruyor. Fakat Steam ID Key'nizi sıfırlamadan trade yapmayın dolandırılabilirsiniz.

Steam ID Key dediğin şey Steam şifrem midir yoksa trade bağlantım mı? Trade bağlantımı nasıl sıfırlarım? Yardımcı olursan çok iyi olur. Bu arada teşekkür ederim.

Bu siteden hesabınızı giriş yapın API Key'i değiştirmenize yardımcı oluyor bir daha skin sitelerine girmeyin, Steam Guard olsun. Steam hesabınızın e postasını değiştirin ve yeni şifre koyun.

Herkese teşekkür ederim. Sildim API denen nalet şeyi. Zaten çok da endişelenmemiştim, bir yerden patlıyacağı belliydi. Teşekkürler yeniden. <3

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı