Steam "tüm cihazlardan çıkış yap" butonu hesap sahibini de etkiler mi?

Swoop38

Decapat
Yer
USS Gerald R. Ford
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
B550 Gaming X V2
Ryzen 5 5600
RX6600 Ekran Kartı
600 PSU
750HDD
500SSD
16 RAM 3200
Meslek
F-16 Fetişçisi
Arkadaşlar hesabıma biri girdi mi falan bilmiyorum. Bunun yüzünden tüm aygıtların yetkisini kaldır seçeneğine basacağım fakat Steam Guard'ın olduğu telefondaki hesaptan çıkar mı? Geri hesaba girebilir miyim?

Arkadaşlar hesabıma biri girdi mi falan bilmiyorum. Bunun yüzünden tüm aygıtların yetkisini kaldır seçeneğine basacağım fakat Steam Guard'ın olduğu telefondaki hesaptan çıkar mı? Geri hesaba girebilir miyim?
Başlığı görünce hesapsatış gibi siteler üzerinden hesap alıpta, tüm cihazlardan çıkış yap butonuna basınca tüm hesap onun olduğunu zanneden veletin tekinin bu konuyu açtığını düşündüm.(şaka yapıyorum üstünüze alınmayın) Ayrıca evet, girebilirsiniz.

Başlığı görünce hesapsatış gibi siteler üzerinden hesap alıp da, tüm cihazlardan çıkış yap butonuna basınca tüm hesap onun olduğunu zanneden veletin tekinin bu konuyu açtığını düşündüm.(şaka yapıyorum üstünüze alınmayın) ayrıca evet, girebilirsiniz.

Ya yok bizim arkadaşlarda hesap biraz dolandı da. :) Ondan çıkış yapmak istiyorum ama telefon hesabından çıkmamasından emin olmam lazımdı. Yoksa sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı