Steam Türkiye'ye uygulanan indirme limitini nasıl aşabiliriz?

MucoBEY

Hectopat
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün evime 1000 Mbps bağlattırdım, bir test edeyim dedim de Steam Türkiye'yi sınırlandırmış sanırım, hangi ülkeye çekersem en hızlı sonucu alırım?

Sunucuları ne yaparsan yap düzelmiyor şu anda. VPN ile dene istersen ama hesabına bir şey olur mu bilemiyorum maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün evime 1000 Mbps bağlattırdım, bir test edeyim dedim de Steam Türkiye'yi sınırlandırmış sanırım, hangi ülkeye çekersem en hızlı sonucu alırım?
Ana sunucudan limit düşürülmüş Türkiye için, yapabileceğiniz tek şey videodaki gibi farklı bir ülke seçerek denemek.

Bize en yakın ülke olarak, Steam'deki seçeneklerde Ukrayna var. O yüzden Ukrayna sanırım en makul olanı oluyordur sanırım.

Bize en yakın ülke olarak, Steam'deki seçeneklerde Ukrayna var. O yüzden Ukrayna sanırım en makul olanı oluyordur sanırım.
Bu ara sunucu değişse bile düzeltemiyor çoğu kişi. İsterseniz birkaç yeri deneyin. Onun dışında yapabilecek bir şeyiniz yok.

Bu ara sunucu değişse bile düzeltemiyor çoğu kişi. İsterseniz birkaç yeri deneyin. Onun dışında yapabilecek bir şeyiniz yok.
Bende ne yaparsam yapayım değişmiyor ortalama 13.5 MB/s almam gerekirken 100 Mgps indirme hızım var fiber hemde ama 2.5 MB/s alıyorum aşırı sinir bozucu. Hatta bununla alakalı bir konu açtım bakabilirsiniz ama çözüm bulamadım.

Geri
Yukarı