Steam üzerinden alınan Forza Horizon 4 DS4 ile oynanabilir mi?

denizyigitsu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Steam üzerinden Forza Horizon 4 aldım bunu kolla oynamak istiyorum PS 4 kolu almayı düşünüyorum PS 4 koluyla oynanıyor mu entegre bir şekilde tuşlar?
Yoksa Xbox kolu mu lazım, hangisi daha kolay?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Steam üzerinden Forza Horizon 4 aldım bunu kolla oynamak istiyorum PS 4 kolu almayı düşünüyorum PS 4 koluyla oynanıyor mu entegre bir şekilde tuşlar?
Yoksa Xbox kolu mu lazım, hangisi daha kolay?
Bilgisayara Dualshock cihazınızı ya bluetooth ya da USB ile bağlayarak oyunu tekrar başlatarak ayarlardan ayar yaparsanız kullanabilirsiniz diye biliyorum.

Xbox kolu ile oynamak daha kolay herhangi bir ayar yapmana gerek yok. DS4 alirsan onu Xbox Controller olarak tanitman gerekecek.

Steam arayüzünden PS4 kolunu aktive ederseniz bağlar bağlamaz algılıyor, Steam üzerinden tüm oyunları oynayabilirsiniz. Oyun Steamde yoksa bile, Steam dışı oyun olarak ekleyip ekstra program yüklemeden kullanabilirsiniz.

Xbox kolu ile oynamak daha kolay herhangi bir ayar yapmana gerek yok. DS4 alirsan onu Xbox Controller olarak tanitman gerekecek.

Steamden DS4 seçeneğini aktive edip bağlarsanız kendisi her şeyi otomatik algılıyor.

Xbox One kolu özellikle Avrupa kullanıcıları için çok daha rahat bir ergonomiye sahip. Japonlar kendileri dışında kimseyi düşünmedikleri için tuşlar ve joystickler ergonomik olarak çok ters yerlerde.

Ayrıca sağlamlık bakımından Xbox kontrolcüsü çok daha sağlam.

Geri
Yukarı