Steam üzerinden alınan Forza Horizon 4 DS4 ile oynanabilir mi?

denizyigitsu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Steam üzerinden Forza Horizon 4 aldım bunu kolla oynamak istiyorum PS 4 kolu almayı düşünüyorum PS 4 koluyla oynanıyor mu entegre bir şekilde tuşlar?
Yoksa Xbox kolu mu lazım, hangisi daha kolay?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One kolu özellikle Avrupa kullanıcıları için çok daha rahat bir ergonomiye sahip. Japonlar kendileri dışında kimseyi düşünmedikleri için tuşlar ve joystickler ergonomik olarak çok ters yerlerde.

Ayrıca sağlamlık bakımından Xbox kontrolcüsü çok daha sağlam.
Bence herkesin alıştığı kol en iyidir. Xbox kolu daha sağlam değil düşürmenin ağırlığına göre değişir.

Bence herkesin alıştığı kol en iyidir. Xbox kolu daha sağlam değil düşürmenin ağırlığına göre değişir.
1. nesil Xbox One kontrolcümü kim bilir kaç defa farklı şekillerde düşürdüm, halen daha kasasında en ufak esneme yok. Milletin drafting sorunundan ikinciye kontrolcü değiştirdiği yerde ben halen daha sorunsuz oynuyordum kontrolcümle.

Şimdi, dayanıklılık ve kasa sağlamlığı konusunda gidip de PS4 kontrolcüsü önerecek halim yok. Ayrıca herkes bilir ki Microsoft çevre birimleri her alanda ağır kalite testleri sebebiyle en dayanıklı ürünlerdir.

Son düzenleme:
1. nesil Xbox One kontrolcümü kaç defa farklı şekillerde düşürdüm, kim bilir halen daha kasasında en ufak esneme yok. Milletin drafting sorunundan ikinciye kontrolcü değiştirdiği yerde ben halen daha sorunsuz oynuyordum kontrolcümle.

Şimdi, dayanıklılık ve kasa sağlamlığı konusunda gidip de PS4 kontrolcüsü önerecek halim yok. Ayrıca herkes bilir ki Microsoft çevre birimleri her alanda ağır kalite testleri sebebiyle en dayanıklı ürünlerdir.
ben sinirlenip fırlatmıştım bi kere xd bişi olmamıştı

Yeni konular

Geri
Yukarı