Steam Üzerinden csgologin.best Sitesine Bağlanma

Voltran

Kilopat
Daha fazla  
Steam üzerinden giriş yapıp csgologin.best sitesine yönlendirme isteyen bir site ne kadar güvenilir? Steam güvenilir ama burdaki sitede sorun çıkma ihtimali var mıdır?

IMG-20190707-WA0005.jpeg

Son düzenleme:
@Lee Van Cleef dediğiniz gibi çalınmasını istemiyorum. Bir ara linke tıklayıp çalındı tekrar aldık hesabı ama bu Steam üzerinden gidiyor sorun olur mu onu merak ettim. Ben de sizin gibi çalınma olmasından şüphelendiğim için soruyorum. Youtube'da 100 bin aboneli biri reklamını yaptığı için kardeşim güveniyor buna az da olsa.
Bu arada csgo-skins.com üzerinden sanırım kasa satışı yapılıyormuş hesaba girince.

@Lee Van Cleef dediğiniz gibi çalınmasını istemiyorum. Bir ara linke tıklayıp çalındı tekrar aldık hesabı ama bu Steam üzerinden gidiyor sorun olur mu onu merak ettim. Ben de sizin gibi çalınma olmasından şüphelendiğim için soruyorum. Youtube'da 100 bin aboneli biri reklamını yaptığı için kardeşim güveniyor buna az da olsa.
Bu arada csgo-skins.com üzerinden sanırım kasa satışı yapılıyormuş hesaba girince.
Bence girmeyin bende eskiden giriyordum moda olduğu zamanlar şimdi hiç bakmıyorum. Nasıl çalınır bilemem ama dolandırıcılar bulur yolunu. Bence hiç uğraşmayın sonra üzülmeyin.

Öncelikle kasa satma olayı sakat onu geçin. Şimdi size durumu şöyle özetleyeyim bilinmedik sitelere girmenin riski bir kere hesabınızın çalınması.
2-Steam api keyinizin alınması. Bu durum şöyle siz bu tür sitelere girince ister istemez bu siteler sizin api keyinizi etkinleştirip alıyorlar. Bunu neredeyse tüm item le alakalı siteler yapıyor size takas göndermek içim falan. Ama bu api key kötü kişilerin ellerine düşerse sizin takas isteklerinizi kontrol edebiliyorlar yani mesala arkadasınıza item atıcaksınız bu insanlar bu sizin arkadasınızın kılığına giriyor ve arkadasınıza gönderdiğiniz takası iptal edip kendisine yönlendiriyor ve siz bu takası yolladığınızda aslında arkadaşınıza değil dolandırıcıya gönderiyorsunuz. Bu durumu farketmesi çok zor ki benim bir kere başıma geldi. Bu yüzden bu tür sitelerden uzak durun.

Teşekkürler bilgilendirme için. Dediğim gibi ben de bu olayları bilmediğim halde kıllandım. O yüzden bilenler vardır diye bilgi almak istedim bu konuda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı