Çözüldü Steam üzerinden Warband açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Çözüm
@The Priapos

Ilginc. Normalde silinmis olmasi lazim.

Bir konuda bu sorunu Windows Defender'i devre disi birakarak cözen biri olmus. Gecici olarak devre disi birakip test eder misiniz? Ayriyeten bahsettigim dosyayi silmek yerine sadece adini degistirin ve tekrar oyuna girmeyi deneyin.
Hayır, Steam üzerinden tıklıyorum ardından native sürümü seçiyorum ama oyun herhangi bir şekilde açılmıyor sadece Steam üzerinden oynuyormuşum gibi gözüküyor.
Hocam görev yöneticisinden açık gözüküyorsa kapatın sonra tekrar oyuna girin belki olur.

Hayır, Steam üzerinden tıklıyorum ardından native sürümü seçiyorum ama oyun herhangi bir şekilde açılmıyor sadece Steam üzerinden oynuyormuşum gibi gözüküyor.

Uyumluluk modunda açın. Orada Windows XP SP3 seçeneği varsa onu tikleyin. Aşağıdaki menüden de yönetici olarka çalıştır var ise onu da tikleyin. Ve yeniden deneyin.

Hocam görev yöneticisinden açık gözüküyorsa kapatın sonra tekrar oyuna girin belki olur.
Bu çözüm değil. Oyunu kapatıp açsa yine aynı şey olacak.

Hocam görev yöneticisinden kapatılmıyor. Bilgisayarı yeniden başlata basıp iptal ediyorum
Uyumluluk modunda açın. Orada Windows XP SP3 seçeneği varsa onu tikleyin. Aşağıdaki menüden de yönetici olarka çalıştır var ise onu da tikleyin. Ve yeniden deneyin.

Bu çözüm değil. Oyunu kapatıp açsa yine aynı şey olacak.
Yok hocam, olmuyor.

Kaspersky'den kaynaklıdır diye düşünüyordum ama korumayı kapatmama rağmen olmadı.

Rapor paylasin bakalim.

Rapor paylasin bakalim.

Hocam bir dakika görev yöneticisinden kapatılmıyor yeniden başlatıp iptal etmem gerekecek.

Rapor paylasin bakalim.

Kusura bakmayın hocam biraz geç attım.

Son düzenleme:
Gördüğüm kadarıyla rapor eksik alınmış görünüyor fakat mevcut girdilerden gidelim önce. Gözüme çarpan bir yarışmacımız var.

Sisteminizden OneDrive'ı kaldırıp tekrar dener misiniz? İşlemi uygulamadan önce uyarıya dikkat ediniz.

"Uyarı: Bu işlem OneDrive içindeki her şeyi silecektir! İşlemi yapmadan önce hem masaüstünüzdeki hem de Belgeler klasörünüzdeki her şeyi D:\ gibi bir sürücüye ya da C:\ kök dizine yedekleyin!"

Sorununuz çözülmeyse raporu eksiksiz oluşturmaya çalışın. Rapor alırken oyunu kapattıktan sonra raporlamayı durdurmayı unutmayın.

Geri
Yukarı