Steam topluluk pazarı yatırım

Zcherby

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam pazarda kasa anahtar vb uzun ya da kısa vadede değerleneceğini düşündüğünüz şeyleri buraya yazar mısınız?
Herkes önerilerini düşüncelerini yazsın paylaşalım.

Operasyon bileti alıp çıkan eşyaları en az 1 sene unutmak. Yazın Parçalanmış Ağ sticker fiyatları artmıştı, ama yeni operasyon çıkınca düştü. Ama önümüzdeki sene bayağı artacak. Şubat'ın ilk haftası indirime girer bilet, o zaman alırsın.

Ben sana bu konuda öneri yapamam şunu alabilirsin vs...Diye fakat birkaç sene önce toplamı 20TL olan CS:GO silah ve kutularımın toplamı şu an 120TL olmuş inanılmaz. Yani orası yatırım amacıyla kullanılmaz demeyin kullanılıyor.

Kullanılır mı ki onlar 1-2 yıl sonrasısında ben tf2 key almayı düşündüm 18 den gidiyor şuan tanesi 13 liradan 220 tane satan var.
Hocam tabii ki siz bilirsiniz istediğinizi alabilirsiniz ama şu an eski biletlerin çoğu feci paralara gidiyor. Steam Community Market :: Listings for Operation Vanguard Access Pass
Şuan operasyon bileti 16 dolardan satılıyor, 2-3 yıl sabredip beklerseniz büyük ihtimalle 50-60 dolar olur diye düşünüyorum.

Şu anki kırık diş kasasını, operasyon bittikten sonra 50 kuruşlara hatta 20 kuruşlara düştüğü zaman alırsanız ertesi sene 5 TL olsa bile %2500 kar edersiniz. Her yeni operasyonda eski operasyon kasa fiyatları fırlar, bkz: Geçen seneki parçalanmış ağ operasyonu.

Geri
Yukarı