Steam VAC Ban

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Böyle bir durumla karşınıza geldiğim için gerçekten kendime üzülüyorum. Böyle bir duruma nasıl düştüm anlamadım. Arkadaşlar yaklaşık 7 senelik steam hesabım çok boş bir muhabbet üzerine vac ban yedi. Sebebi ise kardeşime steam hesabımı aile paylaşımı yapıyorum ve kardeşim Call of duty black ops 2 oynuyor. Burada level değeri yüksek olanlara dayanamamış ve gitmiş kendine cheat engine programı ile level hilesi yapmaya çalışmış. Bunda her ne kadar başarılı olamasa da cezası benim hesabıma patladı. Şimdi sormak istediğim soru şudur. Call of duty black ops 2'de vac ban yedim. Bunun sonucunda gelecekte başka bir Call of duty oyunu alsam bu vac ban o oyunu etkiler mi ? Kısacası gelecekte alacağım veya hesabımda olan başka oyunları etkiler mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam: Aile Paylaşımı ayrıcalıklarınız iptal edilebilir ve hesabınızda başkaları tarafından hile ve dolandırıcılık yapılırsa VAC yasağı alabilirsiniz. Ayrıca, VAC yasağına sahip oyunlar hesaplar arasında paylaştırılamaz. Sadece güvenli olduğunu bildiğiniz Steam Hesaplarına ve bilgisayarlara yetki vermenizi öneririz. Ve her zaman olduğu gibi, şifrenizi kimseye vermeyin.

Soruna gelecek olursak büyük ihtimal ilerideki COD oyunlarında da o ban karşına gelecektir. Örnek verecek olursam ben CS:GO'da VAC ban yersem CS Source'de de ban yemiş gözüküyorum. Ama COD dan yediysen CS:GO oynayabilirsin. Etkilemez onu.

Ben 6 ay önce cs: go da hile yapıp vac ban yemiştim ve vac ban'ın aynı oyun motorunu kullanan oyunlar üzerinde etkili olduğunu biliyordum daha doğrusu sanıyordum.

Fakat left 4 dead 2 de bildiğim kadarıyla aynı oyun motorunu kullanıyor ancak onda vac korumalı serverlara girip rahatça oynayabiliyorum.

O zamandan beri vac ban neye göre hangi oyunları etkiliyor bilmiyorum bilen biri aydınlatsa iyi olurdu..

Eğer kardeşin call off duty'in herhangibi oyununda hile yaparsa zaten 1 tane mevcut. Profilinde şu şekilde österir

Kayıtlarda 1 Vac Yasaklanması

Kayıtlarda bir veya birden fazla VAC yasaklanması.
Ben 6 ay önce cs: go da hile yapıp vac ban yemiştim ve vac ban'ın aynı oyun motorunu kullanan oyunlar üzerinde etkili olduğunu biliyordum daha doğrusu sanıyordum.

Fakat left 4 dead 2 de bildiğim kadarıyla aynı oyun motorunu kullanıyor ancak onda vac korumalı serverlara girip rahatça oynayabiliyorum.

O zamandan beri vac ban neye göre hangi oyunları etkiliyor bilmiyorum bilen biri aydınlatsa iyi olurdu..
Left 4 dead ve left 4 dead 2 de vac sistemi var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı