Steam, Valorant ve Minecraft hesabım kaç lira eder?

Jukac

Hectopat
Arkadaşlar, oyun hesaplarımı satmak istiyorum ancak ne kadar ederler, bir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz?
Valorant:
  • Asil Vandal: Full
  • Yağmacı Vandal: Full
  • Ejder Vandal: Full
  • Oni Phantom: Full
  • 3 Tane Battle Pass: Full
  • Rank: Diamond 1
  • Beta Hesabı
  • Bütün Ajanlar Açık
  • 6-7 Ajanın Tabancası Açık
Minecraft:

5-6 yıl önce orijinal Minecraft.net'ten alındı. Her şeyi değişen hesaptır. Hiçbir yerde banı yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cidden yapar mı o kadar hocam?
Minecraft hesabın en fazla 60 TL eder. Piyasa da 2. el hesaplar ucuza satılıyor.
Bir de isterseniz Minecraft hesabınız hakkında konuşabiliriz, ben de hesap arıyorum.
Hocam, evet biliyorum çok hesap satılıyor o fiyatlarda. Ancak bir süre sonra o hesaplar çalınıyor. Çok konu gördüm. Ben hesabın direkt ilk sahibiyim, doğrudan size vereceğim, yani çalınma gibi bir durum söz konusu değil.

Cidden yapar mı o kadar hocam?

Hocam, evet biliyorum çok hesap satılıyor o fiyatlarda. Ancak bir süre sonra o hesaplar çalınıyor. Çok konu gördüm. Ben hesabın direkt ilk sahibiyim, doğrudan size vereceğim, yani çalınma gibi bir durum söz konusu değil.

Arkadaşlar, oyun hesaplarımı satmak istiyorum ancak ne kadar ederler, bir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz?
Valorant:
  • Asil Vandal: Full.
  • Yağmacı Vandal: Full.
  • Ejder Vandal: Full.
  • Oni Phantom: Full.
  • 3 tane Battle Pass: Full.
  • Rank: Diamond 1
  • Beta hesabı.
  • Bütün ajanlar açık.
  • 6-7 ajanın tabancası açık.
Minecraft:

5-6 yıl önce orijinal Minecraft.net'ten alındı. Her şeyi değişen hesaptır. Hiçbir yerde banı yoktur.

Steam hesabı oyunların indirime girme oranına göre 900-1500 arası değişir, envanter sağlamsa daha da fırlar.
Valorant bilmiyorum.
Minecraft hesabı 50-70 arası olur ama özel kanat vesaire gibi şeyler varsa fiyat artar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu siteyi baz almayın diyor bazı arkadaşlar.

Hocam aklımda bir fiyat belirdiğinde ilan açacağım. Ordan yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı