Steam ve Epic Games hesabım ne kadar eder?

Bulsun alsın 100TL'ye boşuna dil dökme.
CS:GO, GTA5, PUBG, RS6, Rust, The Witcher 3 bu oyunların olduğu hesabı 100TL'ye bulabilir mi acaba.
Kabataslak bir hesaplama yaptım ve oyunların fiyatları toplamı 270 TL ediyor. Fiyatı hesaplarken indirimde düştüğü fiyata göre hesap yapılır. PUBG dediğin oyun zaten ücretsiz olmuş Witcher 3 indirimde 10 TL oluyor, RS6 indirimde 22 TL'ye kadar düşüyor, Rust indirimde 15 TL'ye kadar düşüyor, GTA5 indirimde 50 TL'ye kadar düşüyor, CS:GO dediğin oyun ücretsiz ve arkadaş prime olup olmadığını söylememiş ki prime olsa bile 123 TL'yi o hesabın fiyat değerine ekleyemezsin. Eklersen ben de sana "Ticarete atılma!" derim 😉

1649864650144.png

Bu sizin hesabınızın içindeki oyun vs. ortalama değerini gösterir. Bu bir satış değeri değildir.

Ek: 100 TL dediğim hesap değerini 125 TL'ye çıkartıyorum çünkü maalesef artık seviye kasmak oldukça maliyetli oldu. Yine de dediğim gibi bu fiyata bile taş çatlasa 1 satıcı bulursunuz.

Tecrübesiz arkadaşlar uzman olmuş yine bakıyorum. 130 oyunlu 5000'lik hesabı 250'ye anca satabldiğimi biliyorum. 10'dan fazla sitede ilan vermiştim bir de. :)

1649864838106.png

Not: Hesabın içinde toplam 7000 TL'lik satın alım yapılmıştı. SoT skinleri ve Dbd kozmetikleri gibi yani.

Kabataslak bir hesaplama yaptım ve oyunların fiyatları toplamı 270 TL ediyor. Fiyatı hesaplarken indirimde düştüğü fiyata göre hesap yapılır. PUBG dediğin oyun zaten ücretsiz olmuş Witcher 3 indirimde 10 TL oluyor, RS6 indirimde 22 TL'ye kadar düşüyor, Rust indirimde 15 TL'ye kadar düşüyor, GTA5 indirimde 50 TL'ye kadar düşüyor, CS:GO dediğin oyun ücretsiz ve arkadaş prime olup olmadığını söylememiş ki prime olsa bile 123 TL'yi o hesabın fiyat değerine ekleyemezsin. Eklersen ben de sana "Ticarete atılma!" derim 😉
Crew örneğini ben vermedim, madem bu kadar iddialısın bana 100TL'ye hesap bul.
"Rust indirimde 15 TL'ye kadar düşüyor"
"RS6 indirimde 22 TL'ye kadar düşüyor"
Bu dediklerin 4 sene önceden kalma tekrardan bakmanda fayda var 😁
Bakman için ben sana link bıraktım ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı