Steam ve torrent hız sorunu

05pisagor

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Steam'den CS:GO aldım masaüstü PC me indirirken hız 300 KB/s'ı geçmedi aynı şekilde torrent de bir şeyler indirirken 300 - 400 kb/s civarı indirdi. Ama diğer odadan laptopla 1500 KB/s hızla indirdim. Acaba masaüstü olana virüs falan mı girdi diye düşünüyordum. Fakat internet dowload manager la falan gayet hızlı indirdi. Sadece steam ve utorren ile bunu yapıyor. Speedtest yaptığımda 12 MB/s çıktı ama ben o hızı hiçbir şekilde görmüyorum. Soru ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemini Windows 8.1 veya 10 a terfi edin. Kullandığınız laptopun işletim sistemi nedir?
Kullandığım laptop windows 8.1 bende masaüstü olanı windows 10 yükseltcem fakat şu an ki vista 32 bit windows 10 64 bit iso dosyasını dvd ye kaydedip format şeklinde atabilir miyim. 64 bit yapmamdaki amaç 1 ay önce ram'i 4 gb a yükselttim.

@Tim cevap için teşekkürler. Bir sorum daha olacaktı arkadaşımda windows 7 nin orjinal dvd si varmış. Bende onu yüklesem bir sıkıntı olur mu? Yani bir dvd den iki veya üç bilgisayara kurulum yapabilir miyiz? Daha sonra ikmiz de win 10 a geçmeye düşünüyoruz ikimizde geçebilir miyiz?

Hayır, maalesef sadece bir lisans bir bilgisayarda aktifleştirilebilir. Bir DVD üzerinden istediğin kadar bilgisayara kurabilirsin fakat sadece 1'i lisansı kabul edecektir. Bu yüzden sadece arkadaşın Windows 10'a geçebilir. Senin bilgisayarın lisanssız olacaktır.

Hayır, maalesef sadece bir lisans bir bilgisayarda aktifleştirilebilir. Bir DVD üzerinden istediğin kadar bilgisayara kurabilirsin fakat sadece 1'i lisansı kabul edecektir. Bu yüzden sadece arkadaşın Windows 10'a geçebilir. Senin bilgisayarın lisanssız olacaktır.
Peki birimiz Windows 7 diğerimiz Windows 10 kullanabilir mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı