Steam ve torrent indirmesi yaparken sistem kasıyor

HiJuniO7R

Hectopat
Steam, torrent gibi yerlerden indirme yapınca PC kasıyor ve boş bıraktığımda ise mavi ekran verip yeniden başlatılıyor. Bir şey indirmiyorken (Steam veya torrent üzerınden) hiç sıkıntı olmuyor. Chrome uzerınden indirince de sıkıntı olmuyor. Bu saçma sorun format attığımda bile düzelmiyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam, torrent gibi yerlerden indirme yapınca PC kasıyor ve boş bıraktığımda ise mavi ekran verip yeniden başlatılıyor. Bir şey indirmiyorken (Steam veya torrent üzerınden) hiç sıkıntı olmuyor. Chrome uzerınden indirince de sıkıntı olmuyor. Bu saçma sorun format attığımda bile düzelmiyor. Ne yapmalıyım?
Koğsana değstek yoq hüü. (bu yazdığım şaka amaçlı yapılmıştır aşağıda konuya yardım da ettim gereksiz mesaj cezası almamak istiyorum)
Öncelikle hocam mavi ekran veriyorsa Minidump dosyası verir misiniz? sıkıntı Steam ya da Torrent yüzünden olmayabilir.

Son düzenleme:
Koğsana değstek yoq hüü. (bu yazdığım şaka amaçlı yapılmıştır aşağıda konuya yardım da ettim gereksiz mesaj cezası almamak istiyorum)
Öncelikle hocam mavi ekran veriyorsa Minidump dosyası verir misiniz? Sıkıntı Steam ya da Torrent yüzünden olmayabilir.

Hocam normalde vermiyor sadece Steam ve Torrent açınca verıyor

koğsana değstek yoq hüü. (bu yazdığım şaka amaçlı yapılmıştır aşağıda konuya yardım da ettim gereksiz mesaj cezası almamak istiyorum)
Öncelikle hocam mavi ekran veriyorsa minidump dosyası verir misiniz? Sıkıntı Steam ya da Torrent yüzünden olmayabilir.

Buyurun.

1) Windows Update ile en güncel sürüme geçiş yapın.

2) Vanguard kaldırın ve tekrar kurun.

3) BIOS sürümünüzü güncelleyin. Güncel BIOS dosyanızı aşağıdan indirebilirsiniz.

4) Aşağıdaki ses sürücüsünü indirip kurun.

5) HD Tune 5.75 indirin ve SSD diskinizin Health sekmesinin ekran alıntısını paylaşın. Sorunlardan biri de diskte gibi görünüyor.

6) Kullandığınız USB kulaklık var ise kulaklığı farklı bir USB portuna takın. Ek olarak kulaklığın kontrol yazılımı varsa o yazılımı da kaldırın.

Sorunun çözülmesi durumunda bildirin. Ek olarak lütfen bir sonraki mesajınızı hepsini uyguladıktan sonra yazın.

Geri
Yukarı