Steam Steam Windows 10 Desteğini ne zaman keser?

Daha Microsoft desteğini kesmezken Steam mi desteğini çekecek? Hâlâ Windows 10 kullanan milyonlarca insan var. Windows 7 ve 8.1 sürümlerinin Microsoft tarafından desteğinin kesilmesine rağmen Steam 2024 yılının başına kadar desteğini sürdürecek.

Windows 10'un önünde uzun yıllar var. Daha Windows 10'u kaldıramayan bir sistemde çoğu oyunu akıcı bir şekilde oynayamazsınız zaten.
Önünde uzun yıllar mı var? 2025'te elvada. Desteği biten işletim sistemini kullanacaksanız orasını bilemem. Ayrıca Steam isterse desteğini kesebilir. Son olarak Microsoft CEO'su havalarını bırakın da az forum araştırın. Herkesin yorumuna da report atmayı bırakın. Çocuk musunuz?

7'nin yakında kesileceğini görmüştüm. Daha 7 bile yeni kesiliyorsa daha 8-9 yıl ömrü vardır 10'un.
3 yılda 1 yeni işletim sistemi çıkaracağıını söylemiş. Bu da demek oluyor ki kısa artık destek sürelerini daha kısa tutacak.

Son düzenleme:
Önünde uzun yıllar mı var? 2025'te elvada. Desteği biten işletim sistemini kullanacaksanız orasını bilemem. Ayrıca Steam isterse desteğini kesebilir. Son olarak Microsoft CEO'su havalarını bırakın da az forum araştırın. Herkesin yorumuna da report atmayı bırakın. Çocuk musunuz?

3 yılda 1 yeni işletim sistemi çıkaracağıını söylemiş. Bu da demek oluyor ki kısa artık destek sürelerini daha kısa tutacak.

Sabahtan beri bildirim geliyor alıntı yaptı diye. Steam'in hala kullanıcılarının birçoğu Windows 10 kullanıyor ve bilgisayarı 11'i kaldırmayanlar da var. Bir de insanlarda hala Windows 11'in stabil çalışmadığını düşünüyor ve söylüyor. Hemen hemen kesilmez desteği Windows 10'un.

Sabahtan beri bildirim geliyor alıntı yaptı diye. Steam'in hala kullanıcılarının birçoğu Windows 10 kullanıyor ve bilgisayarı 11'i kaldırmayanlar da var. Bir de insanlarda hala Windows 11'in stabil çalışmadığını düşünüyor ve söylüyor. Hemen hemen kesilmez desteği Windows 10'un.
Tabii, olabilir. Ben arkadaşın üslubunu ve davranışını eleştirdim.

Önünde uzun yıllar mı var? 2025'te elvada. Desteği biten işletim sistemini kullanacaksanız orasını bilemem.
2025 Ekim’de sona erecek. 2 yıldan fazla var. Evet, gayet de uzun bir zaman.
Ayrıca Steam isterse desteğini kesebilir. Son olarak Microsoft CEO'su havalarını bırakın da az forum araştırın.
Steam istese bile desteğini kesemez. Bakın bakalım bu tabloya Windows 10'u kullananların dilimi %60'ta ancak Windows 11 onun yarısına anca ulaşmış. Ben araştırıyorum ama belli ki siz araştırmıyorsunuz.
1690478598073.png

Herkesin yorumuna da report atmayı bırakın. Çocuk musunuz?
Verdiğin yanlış bilgilere göz mü yumayım? Sizin yorumunuzu gören biri neden yanlış yönlendirilsin?
Ben arkadaşın üslubunu ve davranışını eleştirdim.
Yanlış bilgiler verip sonra da üste çıkmaya çalışmanız ne kadar ilginç. Üslubumda düzeltilecek bir şey göremiyorum. Söylemek istediklerimi gayet normal bir şekilde dile getirdim.

Dosya Ekleri

• 1690478549398.png
    1690478549398.png
    58,5 KB · Görüntüleme: 22
2025 Ekim'de sona erecek. 2 yıldan fazla var. Evet, gayet de uzun bir zaman.

Steam istese bile desteğini kesemez. Bakın bakalım bu tabloya Windows 10'u kullananların dilimi %60'ta ancak Windows 11 onun yarısına anca ulaşmış. Ben araştırıyorum ama belli ki siz araştırmıyorsunuz.
Eki Görüntüle 1879094

Verdiğin yanlış bilgilere göz mü yumayım? Sizin yorumunuzu gören biri neden yanlış yönlendirilsin?

Yanlış bilgiler verip sonra da üste çıkmaya çalışmanız ne kadar ilginç. Üslubumda düzeltilecek bir şey göremiyorum. Söylemek istediklerimi gayet normal bir şekilde dile getirdim.

Kesinlikle haklısınız insanların düşünmeden başkalarını eleştirmesi çok ilginç üstelik konuşma üslubunuz gayet kibar ve normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı