Çözüldü Steam Witcher 3 durduk yere silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melikşah S

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, dün Witcher 3 oynarken oyunun sonlarına yaklaştım ve niyeyse 2-3 kez oyun durduk yere kapandı. Bende sürekli yeniden giriş yaptım oyuna oyunun son görevindeyken durduk yere bilgisayar kapandı, ve yeniden açıldı bilgisayar açıldığında Witcher 3 yüklü gözükmüyordu Steam'de fakat oyunun kurulu olduğu dosyaya baktım dosya hala duruyordu 50 GB. Fakat oyuna girmeye çalışınca yeniden yükle diyor. Daha önce başına gelen var mı yardımcı olursanız sevinirim. Tam 80 saat oynadım oyunu son görevde başıma geldi.

Çözüm
Aynısı bana oldu ben şöyle yaptım ama fazladan disk olması lazım.
Ben ve arkadaşlarım 3 sorunla çözdü.

1- Ayarlardan indirmelere gel, kütüphane klasörlerine gel oyunun kurulu olduğu kütüphaneye sağ tık onar yap.

2- İndirmelere gel, yeni kütüphane oluştur oyunun dosyasını oraya at ve indirmelere gel yeni açtığın kütüphaneyi onar yap.

3- (Bu bir arkadaşımın yaptığı) Oyunu indirmeye başlat ve oyun kendini hızlı hızlı indircek veya doğrulama yapacak.

Ben 1. ile çözdüm senin için farklı olabilir. Eğer bunlarda olmuyorsa yeniden indirmen gerek.

1- Ayarlardan indirmelere gel, kütüphane klasörlerine gel oyunun kurulu olduğu kütüphaneye sağ tık onar yap.

2- İndirmelere gel, yeni kütüphane oluştur oyunun dosyasını oraya at ve indirmelere gel yeni açtığın kütüphaneyi onar yap.

3- (Bu bir arkadaşımın yaptığı) Oyunu indirmeye başlat ve oyun kendini hızlı hızlı indircek veya doğrulama yapacak.

Ben 1. ile çözdüm senin için farklı olabilir. Eğer bunlarda olmuyorsa yeniden indirmen gerek.

Çözüm

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı