Steam Witcher 3 iade edilmeli mi?

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Witcher serisi benim ilgimi çekmiyor. 1. serinin oyunun mekaniğini sevmemiştim bu yüzden 2. seriden devam ettim. 2 ve 3 aldım dünkü indirimden. 42 dakika oynadım fakat oyunu sevmedim. RPG oyunlarının benlik olmadığını anladım ve iade etmek istiyorum. Diğer oyunları alabilirim fakat iade etmek mantıklı mı? Veya sizce kütüphanede durmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Edip başka oyun alın bence Witcher serisi 2-3 haftada bir indirime giriyor zaten karar değiştirirseniz her türlü alırsınız.

RPG oyunlar ilginizi çekmiyorsa iade edin. Oynamayacaksaniz kütüphanede durmasının anlamı yok. Witcher 3'e 250 saat vermis biri olarak, en azından sadece Witcher 3'ü de bir deneyin derim ama iade etmeden önce.

PC yetmediği için ileride oynarım diye GOTY versiyonunu aldım hatta ileride oynarım diye fakat 2. serisi ilgimi çekmedi diye onu da iade etmek istiyorum.
Bence mantıklı. Herkes sevecekmiş gibi bir yargı oluşturdular zamanında. Balon işte. Bende aldım sevmedim.

Bana da çok balon gibi geldi hikaye dövüş ve birkaç özellik koymuşlar sadece bende sevmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı