Steam Witcher 3 iade edilmeli mi?

Witcher serisi benim ilgimi çekmiyor. 1. serinin oyunun mekaniğini sevmemiştim bu yüzden 2. seriden devam ettim. 2 ve 3 aldım dünkü indirimden. 42 dakika oynadım fakat oyunu sevmedim. RPG oyunlarının benlik olmadığını anladım ve iade etmek istiyorum. Diğer oyunları alabilirim fakat iade etmek mantıklı mı? Veya sizce kütüphanede durmalı mı?
Her Oyunu herkes sevmeyebilir eğer sevmediyseniz iade edin başka oyun alın Ben ilk başta Witcher 3 ten bıkmıştım hikayeye odaklanamadım sonra ilerledikçe sarmaya başladı ve oyuna bağımlı oldum denilebilir ana hikayeyi bitirdikten sonra dlc leri bile aldım bitirdim.
Bir akşam evine Enis Kirazoğlunun gelmesini istemiyorsan iade etme.
Witcher 3. iade taleplerine Enis Kirazoğlu bakıyor iade talep edenleri de kesiyor :D

RPG ile aranız yoksa bu oyun sizi zaten sarmaz.
Bence mantıklı. Herkes sevecekmiş gibi bir yargı oluşturdular zamanında. Balon işte. Bende aldım sevmedim.

Sen sevmedin diye oyun balon olmuyor iyi oyun sevmediğiniz oyunlara toksiklik yapmadın beğenmeyebilirsin ama yok çöp yok balon net toksiklik.

RPG ile aranız yoksa bu oyun sizi zaten sarmaz.

Sen sevmedin diye oyun balon olmuyor iyi oyun sevmediğiniz oyunlara toksiklik yapmadın beğenmeyebilirsin ama yok çöp yok balon net toksiklik.

Oyunu ben balon yapmadım. Senin gibi ölümüne savunan oyuncular şişirdilerde şişirdiler.

Oyunu sisirdigim falan yok oyun güzel dedim övgüyü hak ediyor keşke fiyatları yukarıda olsaydı dil desteği de olmasaydı da önüne gelen şu oyundan oynamasaydı.

Sen bana toxic dedinya hani... İnsanları tanımadan insanlar hakkında hüküm vermek neymiş gör istedim. Neyse daha fazla muhattabım değilsin. Gözümde tartışmaya değecek birisiydin ama artık o da kalmadı...

Sen bana toxic dedinya hani... İnsanları tanımadan insanlar hakkında hüküm vermek neymiş gör istedim. Neyse daha fazla muhattabım değilsin. Gözümde tartışmaya değecek birisiydin ama artık o da kalmadı...

İyi haterlığına devam et sevmeyebilirsin beğenmedim diyebilirsin yok çöp balon bunlar farklı şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı