Steam World of Tanks Blitz çalışıyor diyor ama ekran gelmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Swads

Yoctopat
Daha fazla  
1674148711498.png

Hatayı bilen varsa yazsın.

Görev Yöneticisi'nden ayrıntılar kısmından oyunun çalışan işlemlerini görevi sonlandır yaparaktan bir daha deneyin belki düzelir. Steam üzerinden olmasa da Microsoft Store'dan oyunu yükleyip deneyebilirsiniz.

Görev Yöneticisi'nden ayrıntılar kısmından oyunun çalışan işlemleri görevi sonlandır yaparaktan bir daha deneyin belki düzelir. Steam üzerinden olmasa da Microsoft Store'dan oyunu yükleyip deneyebilirsiniz.
Sakın Microsoft Store dan indirmeyin hem güncellemeler çok geç geliyor hem de lag olabiliyor. Steam en rahatı ayrıca arada %90 indirimli dlc veriyor.

Görev Yöneticisi'nden ayrıntılar kısmından oyunun çalışan işlemlerini görevi sonlandır yaparaktan bir daha deneyin belki düzelir. Steam üzerinden olmasa da Microsoft Store'dan oyunu yükleyip deneyebilirsiniz.
Oda olmadı ama microsftu deneyecem

Bütün fixleri denedim olmadı

Sakın Microsoft Store'dan indirmeyin hem güncellemeler çok geç geliyor hem de lag olabiliyor. Steam en rahatı ayrıca arada %90 indirimli DLC veriyor.

Ben alternatif sundum, Steam hatasını zamanında ben de alıyordum Microsoft'tan yükleyip oynamıştım, sonrasında düzelttim de nasıl düzelttiğimi tam hatırlamıyorum bundan dolayı Microsoft'u önerdim.

Geri
Yukarı