Steam "yakın zamanda birden fazla talepte bulundunuz..." hatası

Sovereignty

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Tarayıcı üzerinden Steam pazar bölümünde çıkartmalı skinleri hızlı satın almak için sürekli "alt + r" spamlıyordum.
Daha sonra, "yakın zamanda birden fazla talepte bulundunuz. Lütfen bekleyin ve talebinizi daha sonra tekrar yineleyin." hatası aldım, pazara giremedim ve 5 dakika sonra bu hata gitti.
Şu an yine hata veriyor ve 1-2 saat kadar oldu.
Bu hatanın bir çözümü var mı?

Steam - sağ üstten hesap detayları - satın alma geçmişimi görüntüle - oradan bakın bende de bazen oluyordu üst üste oyun vb şeyler aldığınız zaman bazılarını almıyor ve buga giriyor satın alma geçmişinizde aldığınız şey ile alakalı "satın alım bekleniyor" gibi bir yazı varsa aldığınız şeyde onu üstüne tıklayıp iptal edin sonra tekrar deneyin düzelecekdir.

Steam - sağ üstten hesap detayları - satın alma geçmişimi görüntüle - oradan bakın bende de bazen oluyordu üst üste oyun vb şeyler aldığınız zaman bazılarını almıyor ve buga giriyor satın alma geçmişinizde aldığınız şey ile alakalı "satın alım bekleniyor" gibi bir yazı varsa aldığınız şeyde onu üstüne tıklayıp iptal edin sonra tekrar deneyin düzelecekdir.

Hocam öyle bir şey gözükmüyor.
Gizli sekmeden Steam'e girebilirsiniz oradan bakabilirsiniz skinlere :D ama Steam hesabınızı giriş yapmayın.

Denedim olmadı, yine aynı hatayı veriyor.

Geri
Yukarı