Steam yaz indirimi 50TL'ye alınacak oyunlar

Deneyimli yakup

Decapat
Kendime 50 TL bir bütçe koydum.
Kendi kurduğum liste:
Rise of the tomb rider
Euro turuck Simulator 2
Dead by daylight(favorim)
13. Cuma
Sizce oluşturduğum liste iyi mi?
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
13. Cuma'yı önermiyorum, gerçekten fiyatı güzel ama arkadaşlarla bile 10-20 saat sonrası sıkabilir, ETS2 Online oynanmaz Türkler ülkede olduğu gibi orada da terrör estiriyor, bu arada ETS2 hile yapmak serbest, yapımcı tarafından onay verilse de CS gibi VAC yiyebileceğin oyunlarda kapatmalısın, 3. Parti uygulamalarını gördüğü gibi VAC yeme riskin var.
Don't Starve Together öneririm, 13. Cuma'yı alan arkadaşı için alır değil mi? Ondan dolayı arkadaşınız varsayarak DST bir numaralı oyun olmalı. Diğer oyunlar güzel.

Oynayacak arkadaş grubun var ise kesinlikle 7 days to die öneriyorum. İlerlemek ve bir sürü craft yapmak için sürekli level kasmanın gerektiği, evleri gezip sürekli loot yapmanın zorunlu olduğu, zombileri öldürürken çok keyif alacağın survival bir oyun olabilir.

Oynayacak arkadaş grubun var ise kesinlikle 7 days to die öneriyorum. İlerlemek ve bir sürü craft yapmak için sürekli level kasmanın gerektiği, evleri gezip sürekli loot yapmanın zorunlu olduğu, zombileri öldürürken çok keyif alacağın survival bir oyun olabilir.
13. Cuma'yı önermiyorum, gerçekten fiyatı güzel ama arkadaşlarla bile 10-20 saat sonrası sıkabilir, ETS2 Online oynanmaz Türkler ülkede olduğu gibi orada da terrör estiriyor, bu arada ETS2 hile yapmak serbest, yapımcı tarafından onay verilse de CS gibi VAC yiyebileceğin oyunlarda kapatmalısın, 3. Parti uygulamalarını gördüğü gibi VAC yeme riskin var.
Don't Starve Together öneririm, 13. Cuma'yı alan arkadaşı için alır değil mi? Ondan dolayı arkadaşınız varsayarak DST bir numaralı oyun olmalı. Diğer oyunlar güzel.
Grafikleri hoş oyunları seviyorum ets 2 de herkes hile yapıyor biliyorum ban yiyen gormedim.
Bu arada ekip yok tekim
Ekip yok
13
13.cuma yerine daha grafikleri hoş sürükleyici bir oyun yokmu?
Yoksa dead by daylighte dlc mi alsam o paradan?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı