Steam yaz indiriminde alınabilecek yarış oyunları

SadeceEfe

Decapat
Merhaba, şu anda çok güzel ve büyük indirim var ve zaten istediğim oyunları aldım. Tek almak istediğim kategori yarış ama ne alabilirim çok bilmiyorum. Öncelikle direksiyon setim maalesef yok, ralli oyunları da seviyorum ama kurallarını çok bilmem zaten. Forza'dan Need for Speed'den de sıkıldım. Ne alabilirim?

Direksiyon setsiz keyfli olur mu bilemem ama Assetto Corsa alabilirsiniz
Simit parasına bile değil Ana oyun 6,40 Ultimate Edition'u 15 liraya satılıyor. Modlarla çok güzel şeyler çıkabiliyor ortaya fakat dediğim gibi direksiyon seti olmadan ne kadar keyif alınabilir bilmiyorum.

Merhaba, şu anda çok güzel ve büyük indirim var ve zaten istediğim oyunları aldım. Tek almak istediğim kategori yarış ama ne alabilirim çok bilmiyorum. Öncelikle direksiyon setim maalesef yok, ralli oyunları da seviyorum ama kurallarını çok bilmem zaten. Forza'dan Need for Speed'den de sıkıldım. Ne alabilirim?

Dirt Rally 2.0 deneyebilirsiniz. 15 TL'lik halini alabilirsiniz. Simülasyon oyunu olduğundan dolayı oyun koluyla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dirt serisinin diğer oyunları biraz daha arcade ve oyun koluyla daha rahat oynayabilirsiniz.

WRC serisi hakkında çok bilgim yok.

Wreckfest eğlenceli bir oyun. Bakabilirsiniz.

F1 oyunları arcade oyunlar, oyun koluyla oynamakta sıkıntı çekmezsiniz.

Direksiyon setsiz keyfli olur mu bilemem ama Assetto Corsa alabilirsiniz.
Simit parasına bile değil ana oyun 6,40 Ultimate Edition'u 15 liraya satılıyor. Modlarla çok güzel şeyler çıkabiliyor ortaya fakat dediğim gibi direksiyon seti olmadan ne kadar keyif alınabilir bilmiyorum.

Hocam o varda işte direksiyonsuz sıkıyor bir süre sonra.

Motor yarışı oyunu var ride 3 ve ride 4 bende almayı düşünüyorum bir bak istersen.

Hocam motor benlik değil ya. Teşekkürler ama

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı