Steam Yaz İndiriminden Almayı Planladığım Oyunlar

Farklı satıcılar var oradan istediğini seçiyorsun ve devam ediyorsun eksta 2,50 - 3 TL gibi bir ücret ödeyerek satın alımı güvenli hâle getiriyorsun yani eğer satıcı keyi vermezse G2A sana para iadesi yapıyor. Ama o kutucuğu işaretlemeyi unutma 3 TL için değmez riske girmeye. Satın aldıktan sonra 4-5 dakika içinde key elinde oluyor.

Google'ye GMG 20% kod yaz çıkıyor, denedim 40$ oldu oyun

Daha önce G2A'dan satın alma işlemi yaptım. Ancak dediğim gibi o "G2A Selected Offer" bölümünden yapmadım. Yani ben şunu anladım, "G2A Selected Offer" kısmından alışveriş yaptığımızda, 3 TL vererek güvenli hale getirme olayına gerek kalmıyor ?

Gerek var, satıcı size keyi vermezse G2A paranı geri veriyor.

Google'ye GMG 20% kod yaz çıkıyor, denedim 40$ oldu oyun
%25 kod ile 102 liraya düştü Yalnız ben burdan GTA 5 almayı denedim. Ancak şimdi hatırlamıyorum herkeste veren bir hatayı verdi ve 3 kez karttan 130 lira çekmişti. Zar zor geri aldım..

Gerek var, satıcı size keyi vermezse G2A paranı geri veriyor.

O zaman "G2A Selected Offer" kısmının mantığı nedir ben onu anlayamadım ?

Hayır bak oyunun resminin bulunduğu kısmın altında satıcı listesi var ordan ucuz ve güvenilir satıcıyı buluyorsun yukarısında ise G2A Shield yazısı var oraya tik koyuyorsun ve istediğin satıcının yanındaki satın alma işaretine basıp geri kalan işlemleri yapacaksın. Başka birşey yapmana gerek yok.
"G2A Selected Offer" bölümünde istediğin satıcıyı seçiyosun veya direk G2A' dan alıyorsun ama yukarıda yazdıklarımı yaparsan kafan karışmaz.

Grand Theft Auto V ROCKSTAR CD-KEY GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM

Kodu buldum; GRAB25-PERCNT-OFFNOW

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…