Steam yaz indirimleri başladı

murat_ucar

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
46. Geleneksel steam yaz indirimleri başladı. Mesela gta 5'in 107 tl'ye düşmesine rağmen hala birçok insan için oldukça pahalı olmasını saymazsak indirimler güzel. Ben birazda oyun tavsiyesinde bulunmak istiyorum.
- Far cry 3 11,5 TL'lik fiyatıyla en güzel oyunlardan birisi. Grafikleri olsun oynanışı olsun çok güzel. O paraya alınabilecek en güzel oyun almayanlar varsa öneririm.
- Metal Gear Solıd 5 Phantom Pain 38,5 TL ama oynanış olsun haritanın genişliği olsun bence zevkle oynanabilecek bir oyun.
- CS:GO 24'den 12 TL'ye düşmüş ama zaten 24 TL ikende alsan şimdide alsan her haliyle oynayıcısını zarara sokar. Kasa açma, skinlerle kumar oynama vb. işlere girdiğinizde 12 tl'den çok daha fazlasını kaybedersiniz. Sadece oyunumu oynarım derseniz ama bildiğimiz counter işte :))
- Rust 15,5 TL'ye düşmüş. Anadan üreyen doğup kendimizi geliştiriyoruz. Kafamıza taşla vura vura öldürüyolar. Yaz aylarında vakit geçirmek için çok güzel bir oyun.
- H1Z1 King of the Kill 20,15 TL. Hadi sizi uçaktan atalım inin aşağıya birbirinizi yiyin. Harita büyük birbirimizi bulamayız diye dert etmeyin sizi gazlaya gazlaya bi köşeye sıkıştırıcaz daha kolay öldüreceksiniz birbirinizi oyunu. Ben oynamadım ama videolarını izleyip çok beğendiğim bir oyundu.
- Outlast 7.75 TL korkudan altına kaçırmak paha biçilemez.
- Insurgency 7.75 TL oynanış olarak aşırı gerçekci tek mermide ölüyorsun gibi yorumları olan ama zevkliye benzeyen bir oyun.
- Sniper Elite 3 15 TL sessizce düşmanlarımızı indirelim hadi, bilmeyen yoktur zaten.
-Sniper elite 2 ve just cause 2 sistemi eski olanlar için biçilmiş kaftan, çok güzel oyunlar tavsiye ederim.
Bunlar dışında DOOM, GTA 5, Far Cry 4 & Primal, Rise of The Tomb Raider, Fallout 4, Just Cause 3 gibi yeni ve yeni sayılabilecek ama indirimli haliye bile fiyatı 50 tl üzerinde olan oyunları zaten herkes biliyor.
Sizde konu altına oyun tavsiyelerinde bulunabilirsiniz. Steam çok yavaş o nedenle bakamıyorum yoksa başka tavsiyelerdede bulunacaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı