Steam Yaz indirimleri sepetim nasıl?

RuntimeMuhendis

Centipat
Daha fazla  
Birçok oyun inceledim ve sepetimin son hali bu ve ayrıca Sekiro çok mu zor daha önce hiç souls oyunları falan oynamadım sadece AC oyunlarında büyük bosslar kestim.
Bu arada sepette eklemem ya da çıkarmam gereken bir şey var mı sizce? (Bannerlord almayı düşünüyordum fakat pahalı gibi geldi ondan dolayı ona benzer olmazsa bile o türe yakın oynamak için Kingdom Come: Deliverance aldım.)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    67,7 KB · Görüntüleme: 167
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    72 KB · Görüntüleme: 169
  • Ekran Alıntısı3.JPG
    Ekran Alıntısı3.JPG
    37,7 KB · Görüntüleme: 161
Son düzenleyen: Moderatör:
Hellblade oyununu eklemek yerine soundtrack eklemişsin. Bilerek yapmadıysan onu kaldır oyunu ekle.

Ve gördüğüm kadarıyla birkaç tane daha oyunu öyle yapmışsın

AC ile bir souls oyununu karşılaştırma farklı bayağı. Daha önce bir souls oyunu oynamadıysan başlangıç için iyi denilebilir sekiro, pes etmeden parry yapmaya alışman gerek sadece.

Bakılabilir.

Birçok oyun inceledim ve sepetimin son hali bu ve ayrıca Sekiro çok mu zor daha önce hiç souls oyunları falan oynamadım sadece AC oyunlarında büyük bosslar kestim.
Bu arada sepette eklemem ya da çıkarmam gereken bir şey var mı sizce? (Bannerlord almayı düşünüyordum fakat pahalı gibi geldi ondan dolayı ona benzer olmazsa bile o türe yakın oynamak için Kingdom Come: Deliverance aldım.)
Bir çok souls oyununu oynamayı denedim ama zorluklarından dolayı hiçbirini 1.30 saatten fazla oyanayamadım o yüzden sabır işi bütçen varsa God Of War ve Devil May Cry 5 öneririm.

Fikirlerimi soracak olursanız ilk defa gördüğüm oyunlar var size tavsiyem yeni çıkmış oyunlar yerine eski ve zam gelince alınması imkansız oyunlara bakmanız Europa Universalis, Hearts of Iron IV gibi tabii tarihsel oyunlar ilginizi çekmiyorsa God of War, Sekiro gibi oyunlarda güzeldir Araç oyunlarınız yoksa almanızı tavsiye ederim Dirt Rally 2.0, Assetto Corsa, ETS 2, ATS gibi silah oyunu isterseniz Valve Complate Pack, Call of Duty MW serisi, Payday, Hitman Serisi önerebilirim ilgi alanlarınızı bilmediğim için şu an boş gibi görünüyor olabilir ancak hesabınızda yoksa almanızı tavsiye ederim Hikaye oyunları için pek bir şey diyemem ama Rockstar Games oyunları zamdan sonra emin olun el değilmeyecek hale gelecek sepetinize basit oyunlar yerine gelişmiş ve gelmişmeye devam eden oyunları tavsiye ederim, teşekkürler.

Hellblade oyununu eklemek yerine soundtrack eklemişsin. Bilerek yapmadıysan onu kaldır oyunu ekle.

Ve gördüğüm kadarıyla birkaç tane daha oyunu öyle yapmışsın.

Yok oyunlar daha önceden almıştım pumpkin jack müzikleri güzeldi ondan aldım Witcher soundtracks alacaktim pahalıydı biraz helblade ekledim.

AC ile bir souls oyununu karşılaştırma farklı bayağı. Daha önce bir souls oyunu oynamadıysan başlangıç için iyi denilebilir Sekiro, pes etmeden parry yapmaya alışman gerek sadece.

Joystickle oynansa daha rahat olur mu sizce?

Bakılabilir.

Batman serisi var GTA 4 almadım çünkü GTA 5 var zaten diye düşündüm.

Birçok souls oyununu oynamayı denedim ama zorluklarından dolayı hiçbirini 1.30 saatten fazla oyanayamadım o yüzden sabır işi bütçen varsa God of War ve Devil May Cry 5 öneririm.

DMC 5 almayı düşündüm ama sonradan vazgeçtim. GoW arkadaşta vardı oradan bitirmistim.

Fikirlerimi soracak olursanız ilk defa gördüğüm oyunlar var size tavsiyem yeni çıkmış oyunlar yerine eski ve zam gelince alınması imkansız oyunlara bakmanız Europa Universalis, Hearts of Iron IV gibi tabii tarihsel oyunlar ilginizi çekmiyorsa God of War, Sekiro gibi oyunlarda güzeldir araç oyunlarınız yoksa almanızı tavsiye ederim Dirt Rally 2.0, Assetto Corsa, ETS 2, ATS gibi silah oyunu isterseniz Valve complate pack, Call of Duty MW serisi, Payday, Hitman serisi önerebilirim ilgi alanlarınızı bilmediğim için şu an boş gibi görünüyor olabilir ancak hesabınızda yoksa almanızı tavsiye ederim hikaye oyunları için pek bir şey diyemem ama Rockstar Games oyunları zamdan sonra emin olun el değilmeyecek hale gelecek sepetinize basit oyunlar yerine gelişmiş ve gelmişmeye devam eden oyunları tavsiye ederim, teşekkürler.

Açıkçası tarihsel oyunlar pek ilgimi çekmedi.
GoW arkadasta vardı oradan bitirmistim bundan dolayi almadım.
Assetto Corsa var Dirt Rally 100 GB olduğu için vazgeçtim zaten Forza 4 var ve ETS 2 var Payday Epic vermişti oradan aldım.
Valve hepsi yok birkac tanesi var paket içerisinden CoD oyunları pahalı gibi MW serisini zamanında oynamıştım birkaç defa Rockstar Games oyunlarindan RDR 2 GTA 5 ve la noire var Max Payne 3 almaktan vazgeçtim ve GTA 4 de almadım.

Aslında sepeti sadece iki oyunla bitirmek istiyordum Sekiro ve Spider-Man Remastered sonra çok mantıklı gelmedi böyle yaptım bu arada rafti sepetten çıkardım the Wolf Among Us ekledim.

Son düzenleme:
Yok oyunlar daha önceden almıştım pumpkin jack müzikleri güzeldi ondan aldım Witcher soundtracks alacaktim pahalıydı biraz helblade ekledim.

Joystickle oynansa daha rahat olur mu sizce?

Batman serisi var GTA 4 almadım çünkü GTA 5 var zaten diye düşündüm.

DMC 5 almayı düşündüm ama sonradan vazgeçtim. GoW arkadaşta vardı oradan bitirmistim.

Açıkçası tarihsel oyunlar pek ilgimi çekmedi.
GoW arkadasta vardı oradan bitirmistim bundan dolayi almadım.
Assetto Corsa var Dirt Rally 100 GB olduğu için vazgeçtim zaten Forza 4 var ve ETS 2 var Payday Epic vermişti oradan aldım.
Valve hepsi yok birkac tanesi var paket içerisinden CoD oyunları pahalı gibi MW serisini zamanında oynamıştım birkaç defa Rockstar Games oyunlarindan RDR 2 GTA 5 ve la noire var Max Payne 3 almaktan vazgeçtim ve GTA 4 de almadım.

Aslında sepeti sadece iki oyunla bitirmek istiyordum Sekiro ve Spider-Man Remastered sonra çok mantıklı gelmedi böyle yaptım bu arada rafti sepetten çıkardım the Wolf Among Us ekledim.

Sekiro ve Spider-Man'e bakılırsa aksiyon tarzı bir oyun arıyorsunuz haksız mıyım?

Geri
Yukarı