Steam Yaz İndirimi Başladı

Para fazla olmayınca, olupta harcayamayınca, Grid 2 alacağım büyük olasılıkla, çok şey düşünmüştüm ama bunda karar kıldım :D.

Bahsettiğim oyunları aldım. Hadi hayırlı olsun. Bu arada Dishonered'a para yetmedi. Hediye olarak yollayan bir hayırsever bulursam iyi olur.:)

Arkadaşlar bir sorunum var bende Cs Go oyunu mevcut arkadaşıma hediye etmek istiyorum ama yollayamıyorum sebebi nedir acaba?
Bende baktım şimdi hesiye olarak satın al kısmına tıklanmıyor. Yarın yada daha sonra dene şuan aşırı yüklendiği için herkes steam biraz kafayı yemiş.

İndirim oranları max. indirim oranlarına göre düşük kalmış. Vasat bir ilk gün bence. Bir de indirimler nasıl olacak günlük mü yenilenecek?

Far Cry 3 11.49 TL benim cüzdanda da 11.49 var ama bir kere bitirdim oyunu sizce israf mı olur almam? Ne biliyim almasam daha iyi sanki. Sizce?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı