Oyun Steam yaz indirimleri

ağabeyler 21 tl para var şuan outlast 2 almayı düşünüyorum birde Batman Arkham Collection sizce hangi oyunu almalıyım ? (Witcher 3 , fifa vs zaten var hesapta)

ağabeyler 21 tl para var şuan outlast 2 almayı düşünüyorum birde Batman Arkham Collection sizce hangi oyunu almalıyım ? (Witcher 3 , fifa vs zaten var hesapta)
Batman Arkham Collection'ı oynamadıysanız kesin alın bence. Korku hayatta kalma oyunlarını da seviyorsanız Outlast 2 alınır dip fiyat görmüş, ben zamanında oynadığımda sevmiştim güzel oyundu.

Merhaba. İndirimler başladı gözüme çarpan oyunları ekledim. Listeye yeni oyunlar da eklenecektir.

Eki Görüntüle 1429327

- Black Desert = 1,90 TL
- Forza Horizon 4 = 30,36 TL
- Halo: The Master chief Collection = 24,40 TL
- bully: Scholarship Edition = 7,20 TL
- The Forest = 8.00 TL
- Dead celss = 20,00 TL
- Crysis Remastered = 22,50 TL
- Tom Clancy's Rainbow Six: Siege(standard sürüm) = 35,60 TL
- ETS 2 = 37, 25 TL.
- Arma 3 = 42,25 TL
- Stardew Valley =14, 40 TL
- Sekiro shadows die twice = 144,50 TL
- Skyrim Special Edition = 65,67 TL
- expeditions: Rome = 157.50 TL
- God of War = 263,20 TL
- Forza Horizon 5 = 239,20 TL
- Rust = 154,00 TL.
- Mafia trilogy = 168,30
TL
- Dying Light 2 = 233,83 TL
- Metro Exodus = 61, 71 TL.

Ah ah keşke şu Dying Light 2 biraz daha düşük olsa ilk oyunu ve Dead ısland'ları kaç kere bitirdim şu oyunu sadece izledim ama o bile keyif veriyor.

Batman Arkham Collection'ı oynamadıysanız kesin alın bence. Korku hayatta kalma oyunlarını da seviyorsanız Outlast 2 alınır dip fiyat görmüş, ben zamanında oynadığımda sevmiştim güzel oyundu.
teşekkür ediyorum. Outlast 2 yi aldım şimdi bir kaç güne de arkham Collectionu alıcam...

bu arada ekstra 15 tl daha kaldı batmani aldıktan sonra. 15 tl için önerdiğiniz güzel oyun var mı beyler ?

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum. Outlast 2'yi aldım şimdi birkaç güne de Arkham Collection'u alacağım...

Bu arada ekstra 15 TL daha kaldı Batman'i aldıktan sonra. 15 TL için önerdiğiniz güzel oyun var mı?

Goat Simulator.

Just Cause 3

Ve Portal 2'yi öenerebilirim ya da Just Cause ve goat Simulator'u çıkarıp Batman Arkham originside alabilirsin.

Batman koleksiyonu aldım 16 liraya, çok iyi oldu. Arkham Knight zamanında indirip oynayamadığım bir oyundu şimdiye nasip oldu. Arkham Origins'de çok iyi oyundur özellikle düşük sistemi olan arkadaşlar kaçırmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı