Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları almayı düşünüyorsunuz?

Quintessence

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere önümüzdeki bu ay steam yaz indirimleri kapımızı çalacak.

Hangi oyunları almayı düşünüyorsunuz? Hangi oyunları tavsiye edersiniz? Gelin beraber fikir alışverişi yapalım.

Madem indirim kapıda bize de sömürmek düşer değil mi :)

Ben şahsen sniper elite 4 ve the surge almayı planlıyorum.

Witcher 3 indirim geldi GTA 5 %50 indirim'de. Benim derdim cs.go ile key almak, steam hesabımda hatrı sayılır bir oranda kredi var. Onu cs key dönüştürmek için oyunun içerisindeki mağaza kısmına erişmem gerekiyor.

Playerunknow's Battlegrounds'a indirim gelirse almayı düşünüyorum :)

İki oyun hakkında'da fazla bilgim yok , ama conan exiles diye bir oyunun grafiklerini beğendim benim hedefim'de onun avantajlı paketini almak var. Bu arada steam ücretsiz oyunlarıda gerçekten çok güzel olabiliyor. Özellikle Path of exile ve Dota 2 vakit geçirmek için birebir. Hatta yakında technopat bünyesinde güzel bir path of exile bölümü oluşturulabilir.

Rust alsam mı acaba ?

Witcher 3 indirimdeyken macera arıyorsan neden olmasın. Bu arada arkadaşlar Recep baltaş donanım arşivindeki apu sistemi kopyaladım. Ürün fiyat elektrik performansına göre mükemmel hele ki apuların yeni çıkan raven ridge ile kordineli bir sistem kurarsanız piyasadaki oyunları sıkıntısız oynayabileceğinizi düşünüyorum. 1080 gtx serisi git gide amacının vr olduğunu belli etmiş durum'da...

İstek listesi bayağı kabarık, finallerden sonra bolca oyuna ihtiyacım olacak :puro:
  • Rise of the Tomb Raider
  • The Evil Within
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • Far Cry 4
  • Far Cry Primal
  • Fallout 4
  • Shadow Tactics: Blades of the Shogun
  • Dying Light
  • BioShock: The Collection
  • Dishonored 2
Daha var ama yazmaya üşendim on tane yeter herhalde :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı