2016 Steam Yaz İndirimleri Hangi Oyunları Almayı Düşünüyorsunuz ?

Temha

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar bildiğiniz gibi steam yaz indirimleri başladı hangi oyunları almayı düşünüyorsunuz ve tavisye edersiniz ?

Ben; the talos principle'ın dlclerini

Dying light - The Following

Age of Empires Legacy Bundle almayı

American Truck Simulator

Almayı düşünüyorum.

Not: The talos principle tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saints Row 4 + DLC aldım. Mutluyum. Elimde 400TL kadar bir para var. Overwatch + BF1 düşünüyorum. Bakacağız.

Ben hiç bir şey almadım. Çünkü indirimler eskisi gibi güzel değil. Kış indirimlerinde alacağım alırsam. Yada yaz indirimlerinin son gününe bırakacağım bilemiyorum.

Outlast 2 ön sıpariş edeceğim çıkıncada bf1'i alacağımdan harcanmıyor da olabilirim :D

Valla indirimler hiç de abartıldığı kadar iyi değil. Almamayı düşünüyordum bişey ama dayanamadım yine fazla aşırıya kaçmadan bişeyler aldım.

- Layers of Fear
- To The Moon
- The Room
- Life is Strange
- GTA Collection
- Don't Starve Together
- Punch Club
- The Testament of Sherlock Holmes

Ek olarak Watch Dogs istiyordum ama ikincisi gelmek üzere olan bir oyun için indirimli fiyatı bile pahalı o yüzden almadım.

Ben de indirimlerin çok yetersiz olduğunu düşündüğüm için hiç oyun almadım, almayacağım da sanırım, arada bir göz atıyorum şimdilik gözümden kaçan bir şey olur mu diye.
Almayanlar için How to Survive var, %90 indirimde, güzel bir oyun, tavsiye ederim.

Kendime "X-Plane 10" almak istiyordum bu indirimde. İki ay önce fiyatı 60 lira iken 107 liraya fırladı (80 lira da olabilir, yani ben yanlış hatırlıyor olabilirim), şimdi ise 54 lira indirimli. Yani "X-Plane 10" almayacağım, "FS-X" ile yola devam :)
Oynamadığım eski oyunlardan adet fiyatı 10-25 lira arası geçmeyecek üç/dört oyun alabilirim.

Örnek:
  • Sins of a Solar Empire: Rebellion - Ultimate Edition
  • The Sims 3
  • Worms Ultimate Mayhem - Deluxe Edition
  • Race 07 oyununun bende eksik olan 2 DLC paketi (GT ve GTR pack)
Bunlara ek olarak bir adet oyun daha düşünmekteyim.

Son düzenleme:
İllegal olarak indirdigim Witcher 3'ü satın alıcam... Adamlar mükemmel oyun yapmış o parayı hakediyorlar. Extra olarak param yeterse Raise of Tomb raiderı almak istiyorum...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı