Steam Yaz İndirimleri'nde Idle Master için oyun önerisi

kaane

Kilopat
Merhaba, 2022 Steam Yaz İndirimleri başladı birkaç gün önce ve oyunlar çok güzel indirimler aldı. Idle Master ile de kart düşürmek daha ucuza gelecek diye düşünüyorum, birkaç oyunda kart düşürdüm ve kâr elde ettim ama daha fazla oyun nereden, nasıl bulacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Hocam şu yoruma bakarsanız güzel kar edebileceğinizi düşünüyorum. Almadan önce kartların fiyatlarına bakarsanız daha çok işinize yarayabilir. Ben bunu yapalı birkaç gün olduğu için kart fiyatları düşmüş olabilir.

Kendin araştırman gerek. Forumda paylaşılan kartların değeri düşüyor.
Hocam şu yoruma bakarsanız güzel kar edebileceğinizi düşünüyorum. Almadan önce kartların fiyatlarına bakarsanız daha çok işinize yarayabilir. Ben bunu yapalı birkaç gün olduğu için kart fiyatları düşmüş olabilir.

Peki kartları düşürdükten sonra oyunları iade etmeliyim değil mi?

Peki kartları düşürdükten sonra oyunları iade etmeliyim değil mi?

Oyun iade ederseniz Steam hesabınıza kısıtlama getiriyor ve oyunlarda artık 3 saat geçmeden kart düşmüyor o yüzden önermem. Yapacaksanız da tüm oyunları bitirdikten sonra yapın.

Oyun iade ederseniz Steam hesabınıza kısıtlama getiriyor ve oyunlarda artık 3 saat geçmeden kart düşmüyor o yüzden önermem. Yapacaksanız da tüm oyunları bitirdikten sonra yapın.
Birkaç oyunla kart düşürüp hemen iade ettim, kısıtlama gelmiş olabilir. 45 dakikadır 1 kart düşmedi henüz, kâr çok az olacak muhtemelen :/

Hocam bunu ben de bir yerde görmüştüm. Yazacaktım fakat emin olmadığım için yazmamıştım keşke yazsaymışım.

Birkaç oyunla kart düşürüp hemen iade ettim, kısıtlama gelmiş olabilir. 45 dakikadır 1 kart düşmedi henüz, kâr çok az olacak muhtemelen :/

Hocam yine düşer ama bende 3 saatten sonra düşüyor hep ne yaparsam yapayım 3 saat oluyor sonra 1 saat içinde ne kadar kart varsa hepsi düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı