Steam yaz indirimlerinden alınabilecek oyunlar ve kısa incelemeleri

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Şöyle bir liste hazırladım, varsa siz de önerilerinizi yazarsanız listeyi genişletmiş oluruz.

Detroit: Become Human - sisteminiz kaldırıyorsa ve hala oynamadıysanız çok ayıp, mutlaka oynayın.
Dishonored 2 - ilk oyundan sonrasını anlatıyor, çok güzel bir gizlilik/aksiyon oyunu.
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - kaliteli bir TPS/Aksiyon oyunu.
Deus Ex: Mankind Divided - oynamanızı önerdiğim bir FPS/RPG oyunu.
Monster Hunter: World - uzunca vakit geçirebileceğiniz TPS bakış açılı canavar kestiğiniz bir oyun.
Satisfactory - buna tıklayıp bakın.
Outer Wilds - son zamanların Fallout'ı.
Ashen - souls like.
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - uzun zamandır göremediğimiz aksiyon oyunlarından.
Remnant: From the Ashes - tabancalı CO-OP souls.
Beyond: Two Souls - sisteminiz kaldırıyorsa ve hala oynamadıysanız çok ayıp, mutlaka oynayın.
Metro Exodus - bir metro oyuncusu olarak çok hoşuma giden oyun, yarı açık dünya ve oturaklı bir oynanışı var. Mutlaka oynayın.
Metal Gear Rising Revengeance - hack'n slash oyunu, bu tarzda oyun artık çıkmaz oldu, en son DMC var bu tür için.

Ek olarak bir de şöyle bir konum var: Steam İndirimlerinden Alınabilecek Düşük Bütçeli, Kaliteli Oyun Listesi

Steam indirimleri bugün saat 20:00'da başlayıp 9 Temmuz'da sona erecek.
1593076170547-steam.jpg

Son düzenleme:
Eline sağlık. Bu yazdıklarından sadece Satisfactory'i yeni oynamaya başladım. Hafif anlamya başlayınca bayağı sarmaya başlıyor hele ki arkadaşınız varsa daha da sarar. DGS gireceğim için pek girmemeye uğraşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı