Steam yaz indirimlerinden alınabilecek oyunlar ve kısa incelemeleri

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Şöyle bir liste hazırladım, varsa siz de önerilerinizi yazarsanız listeyi genişletmiş oluruz.

Detroit: Become Human - sisteminiz kaldırıyorsa ve hala oynamadıysanız çok ayıp, mutlaka oynayın.
Dishonored 2 - ilk oyundan sonrasını anlatıyor, çok güzel bir gizlilik/aksiyon oyunu.
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - kaliteli bir TPS/Aksiyon oyunu.
Deus Ex: Mankind Divided - oynamanızı önerdiğim bir FPS/RPG oyunu.
Monster Hunter: World - uzunca vakit geçirebileceğiniz TPS bakış açılı canavar kestiğiniz bir oyun.
Satisfactory - buna tıklayıp bakın.
Outer Wilds - son zamanların Fallout'ı.
Ashen - souls like.
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - uzun zamandır göremediğimiz aksiyon oyunlarından.
Remnant: From the Ashes - tabancalı CO-OP souls.
Beyond: Two Souls - sisteminiz kaldırıyorsa ve hala oynamadıysanız çok ayıp, mutlaka oynayın.
Metro Exodus - bir metro oyuncusu olarak çok hoşuma giden oyun, yarı açık dünya ve oturaklı bir oynanışı var. Mutlaka oynayın.
Metal Gear Rising Revengeance - hack'n slash oyunu, bu tarzda oyun artık çıkmaz oldu, en son DMC var bu tür için.

Ek olarak bir de şöyle bir konum var: Steam İndirimlerinden Alınabilecek Düşük Bütçeli, Kaliteli Oyun Listesi

Steam indirimleri bugün saat 20:00'da başlayıp 9 Temmuz'da sona erecek.
1593076170547-steam.jpg

Son düzenleme:
Eline sağlık. Bu yazdıklarından sadece Satisfactory'i yeni oynamaya başladım. Hafif anlamya başlayınca bayağı sarmaya başlıyor hele ki arkadaşınız varsa daha da sarar. DGS gireceğim için pek girmemeye uğraşıyorum.

Geri
Yukarı