Steam yaz indirimlerinden neler aldınız?

Hocam çok araştırdım ama bulamadım benim direksiyon markasız yani markalı ama eski ETS, carx ve Assetto Corsa gibi oyunlarda elle ayarlıyorum ama demosunda olmamıştı direk tuş olarak algılıyordu oyun 94 GB indirince açacağım inşallah olur 67 lira verdim :D

Güzel belki birkaç tane alıp kalp kırmızı gecirebilirm gece :D

Steam Geniş Ekran Modundan kumanda ayarı yaparak çözebilirsin bence.
Hocam sizce Halo Masterchief Collection mı yoksa STALKER Bundle mı?
Halo.

Hiçbir şey...

Ve anlamadığım bir şey var neden hep indirim olduğu vakit başıma kötü şeyler geliyor da alamıyorum? Bahtsızlık level +9999 :D.

Hocam sizce Halo Masterchief Collection mı yoksa STALKER Bundle mı?

Hocam arkadaşın önerisi gibi bence Halo ama bence bir gameplay izliyin temasını severseniz alabilirsiniz ki Amerika'da bayağı popüler ama velakin derseniz ben korkucam yalnızlık hoşuma gidiyor Stalker.
Steam Geniş Ekran Modundan kumanda ayarı yaparak çözebilirsin bence.
İnşallah hocam inşallah.

Hocam arkadaşın önerisi gibi bence Halo ama bence bir gameplay izliyin temasını severseniz alabilirsiniz ki Amerika'da bayağı popüler ama velakin derseniz ben korkucam yalnızlık hoşuma gidiyor Stalker.
Metro gibi olduğunu biliyorum STALKER'ın. Ama Halo'nun sürekli kendini tekrar eden bir oyun olduğunu söyleyen bir kesim var. Haklı olup olmadıklarını merak ediyorum.

Metro gibi olduğunu biliyorum STALKER'ın. Ama Halo'nun sürekli kendini tekrar eden bir oyun olduğunu söyleyen bir kesim var. Haklı olup olmadıklarını merak ediyorum.

Hocam ben şahsen Halo oynamadım izlemedim sadice çok popüler diye biliyorum. Örneğiniz çok iyi metro mesela sizce nasıl bir oyun beyeniyorsanız alın bence ben bir tane alacağım denemek için.

Geri
Yukarı