Steam Yeni Gelen Hareketli Arka Planlar

Mertb4kiee

Kilopat
Daha fazla  
Steam'in yaz indirimleriyle birlikte getirdiği animasyonlu arka planların çizim vitrini versiyonunu nereden bulabiliriz?

Mağaza kısmanda ilk başta gözüken puan dükkanına tıklayarak bulabilirsiniz. Ha pardon ben yanlış anlamışım :D.
Hocam satın alma değil aldıktan sonra çizim vitrini bölümü lazım bana.
Steam design'i kontrol ettin mi?
Steam design’a linki yapıştırdığımda animasyonsuz çıkıyor. Zaten o linki açtığımda da animasyon gözükmüyor.
Bu işinizi görür mü?
Sanırım aradığım bu gibi hocam çok teşekkürler eve geçince haberdar ederim.

Hocam satın alma değil aldıktan sonra çizim vitrini bölümü lazım bana.

Steam design’a linki yapıştırdığımda animasyonsuz çıkıyor. Zaten o linki açtığımda da animasyon gözükmüyor.

Sanırım aradığım bu gibi hocam çok teşekkürler eve geçince haberdar ederim.
Benim işimi gördü. 👍

Eğer Artwork yapmak için kullandı iseniz, ben de denedim ama tam oturmadı. Bu konuda bilgisi olan var mı ? Boyut olarak demiyorum, animasyonlar tuttmadı gibi duruyor.

Eğer Artwork yapmak için kullandı iseniz, ben de denedim ama tam oturmadı. Bu konuda bilgisi olan var mı ? Boyut olarak demiyorum, animasyonlar tuttmadı gibi duruyor.
Şu video işimi gördü:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google Chrome'dan Steam hesabıma giriş yaparak söylenenleri yaptım ve oldu.
Animasyonlar tarayıcıda eş zamanlı olmuyor. Steam uygulamasında senkronize şekilde hareket ediyor.

Bende tarayıcıda da tam oturdu şuan hangi arka planı alsam diye karar vermeye çalışıyorum. Sizce araba mı yoksa deniz anası mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı