Steam yeterli disk yok hatası

Tolgaavc

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Uncharted indimek istiyoruum D dikimde 200 GB boş alan var fakat oyunu indirirken 65 GB'ye geldiğinde oyun inmiyor ddisk yok hatası veriyor ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba Uncharted indimek istiyoruum D dikimde 200 GB boş alan var fakat oyunu indirirken 65 GB'ye geldiğinde oyun inmiyor ddisk yok hatası veriyor ne yapmam lazım?
aaa.jpg

Oyunu d diskine indirdiğize emin olun.Steam kütühanesine d diskinizi kütüphane diski olarak ayarlayınız.

nasıl ayarlicam kütüphane diski olarak
Steam /ayarlar/indirmeler e tıklayınız.Kütüpkane klasörlerini seçiniz. size attığımgibi depolama yöneticisi ekranı açılacak oekranda sondaki + kısmına basınız d sürücüsünü seciniz . Oyunu indirirken varsayılan olarak d klasörünü ayarlayınız Screenshot_2.jpg

nasıl ayarlicam kütüphane diski olarak
hocam çözüldüyse çözüldü olarakbelirtiniz sonraki aramalarda diğer arkadaşlarda sorununu çözebilsin.Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Steam /ayarlar/indirmeler e tıklayınız.Kütüpkane klasörlerini seçiniz. size attığımgibi depolama yöneticisi ekranı açılacak oekranda sondaki + kısmına basınız d sürücüsünü seciniz . Oyunu indirirken varsayılan olarak d klasörünü ayarlayınız Eki Görüntüle 1690453

hocam çözüldüyse çözüldü olarakbelirtiniz sonraki aramalarda diğer arkadaşlarda sorununu çözebilsin.Kolay gelsin.
hocam denedim hala aynı hatayı veriyor hiç bir şey olmuyor

@cumali_032

Son düzenleme:
Hocam denedim hala aynı hatayı veriyor hiçbir şey olmuyor

@cumali_032

Hocam ben ucharted indireceğim D diskimde 200 GB alan var oyunun kapladıgı yer 125 GB fakat indiriyorum indirirken 65 GB'ye geldiğinde disk alanı yok hatası veriyor bütün yolları denedim ayarlardan indirmeler kısmındakileri yaptım Steam'i silip yükledim yönetici olarak çalıştırdım fakat hiçbir şey sorunu çözmedi

Hocam Uncharted butonuna indir butonuna basmadan Total oyun kaç GB yazıyor?

125 GB yazıyo diskimde olan yer 199 GB

1678040170995.png

Hocam ben ucharted indireceğim D diskimde 200 GB alan var oyunun kapladıgı yer 125 GB fakat indiriyorum indirirken 65 GB'ye geldiğinde disk alanı yok hatası veriyor bütün yolları denedim ayarlardan indirmeler kısmındakileri yaptım Steam'i silip yükledim yönetici olarak çalıştırdım fakat hiçbir şey sorunu çözmedi

125 GB yazıyo diskimde olan yer 199 GB

Eki Görüntüle 1691315
Hocam sanırım daha fazla yer açmanız lazım. Boş alan kalsa bile olmuyor. Başka bir disk ile deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı