Çözüldü Steam yılbaşı indirimleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yılbaşı indirimleri 19 Aralık-2 Ocak arasında olacak diye biliyorum. Çok bir şey kalmadı bekleyin ve indirimlerde satın alın.
İndirimleri beklemeni öneririm. Yılbaşında her zaman ciddi indirimler oluyor ve beklemeyede değiyor. Tabi ki yinede karar senindir

Bu arada Yılbaşı indirimleri çoğunlukla yılbaşına girmeden 1-2 hafta önce başlar

Oyun şuan indirimde 11 Aralık'ta bitiyor. Ama tekrar kış indiriminde indirime girer.

Steam’den ETS 2 ve birkaç DLC almak istiyorum, yılbaşı indirimleri olacak mı? İndirimleri beklemeli miyim? İndirimler olacaksa ne zaman başlayacak?
Euro Truck Simulator 2 için şuan zaten indirim var. Bence kaçırmayın. Yılbaşında olsa bile bu fiyata alın derim. Kısa süreli zannedersem. Yanında tarih ibareli. Ayrıca DLC'lerde de kısmi indirim var. Oyunun kendisi 9,75 TL şuanda. (ÖZEL PROMOSYON! Teklifin geçerlilik süresi: 11 Aralık )
ets.PNG
Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black Sea da indirim yapılsa hiç fena olmaz aslında yılbaşında bakalım bekleyip. 😃
Euro Truck Simulator 2 - Going East alınabilir.

Euro Truck Simulator 2 için şuan zaten indirim var. Bence kaçırmayın. Yılbaşında olsa bile bu fiyata alın derim. Kısa süreli zannedersem. Yanında tarih ibareli. Ayrıca DLC'lerde de kısmi indirim var. Oyunun kendisi 9,75 TL şuanda. (ÖZEL PROMOSYON! Teklifin geçerlilik süresi: 11 Aralık )
Eki Görüntüle 470962
Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black Sea da indirim yapılsa hiç fena olmaz aslında yılbaşında bakalım bekleyip. 😃
Euro Truck Simulator 2 - Going East alınabilir.
Nasıl teşekkür edebileceğimi bilmiyorum. Çok çok çok sağol kardeşim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı