Çözüldü Steam Yılın Oyunları Rozeti Kaçıncı Seviye Olabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren Altuntaş

Femtopat
Daha fazla  
Steam 2020 Yılın Oyunları rozetindeki kartların sayısı 10 adettir. Ben seviye 10 yaptım ve hala yeni rozet kazanabiliyorum. Bu hiç bitmeyecek mi? Benim amacım rozeti tamamlamak ama zırt pırt sonsuza kadar devam mı eder bu tarz rozetler? Yani bir sonu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eger Steam Awards 2020 rozetinden bahsediyorsaniz rozeti son seviyeye getirmeye paraniz yetmeyebilir.

Yukaridaki siteden tüm rozetlerin maksimum seviyelerini ve görsellerini görüntüleyebilirsiniz.

Psikopat arkadasimiz St4ck, 2019 rozetini bayagi bir levellemis. 2020 rozeti de ayni sekilde yükseltilebiliyor.

Eger Steam Awards 2020 rozetinden bahsediyorsaniz rozeti son seviyeye getirmeye paraniz yetmeyebilir.

Yukaridaki siteden tüm rozetlerin maksimum seviyelerini ve görsellerini görüntüleyebilirsiniz.

Psikopat arkadasimiz St4ck, 2019 rozetini bayagi bir levellemis. 2020 rozeti de ayni sekilde yükseltilebiliyor.

Ohaaa bune??? Ben o zaman 10. seviyede bırakiyim takıntı olmaz benim için 10 tane kart olduğu için 10 seviye uyumluda :) Bu 165001 level yapan kişi cidden kafayı yemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı